Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 5 hónap tömegelés alatt el...

5 hónap tömegelés alatt el lehet érni valamit?

Figyelt kérdés
Gyerekkorom óta sportolok, tehát volt már "alap" izomzatom. Több súlyos műtét miatt ki kellett hagynom pár évet a sportolásból. Majd jógázni kezdtem. Augusztus óta járok személyi edzőhöz. Kb. 170 cm magas és 50 kg voltam. Most 54 vagyok. Nagyon kevés zsír van rajtam, mert vékony testalkatom van. A lábam és a fenekem volt egy kicsit elzsírosodva, de már nem látszik. Eddig úgy ettem, ahogy kedvem volt. Most viszont kezdek nagyon odafigyelni, hogy mit eszek (fehérjebevitel meg legyen, stb...). Az edzőm azt mondta, hogy most kezdünk tömegelni (nagyobb súlyokkal dolgozunk) és hogy egyek többet, de tisztán. Mi a tapasztalat mennyit lehet változni tömegeléssel 5 hónap alatt? Lány vagyok és "csak" bikini fitness formát szeretnék elérni.

2017. febr. 27. 16:00
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
havi fél kiló az a szép tiszta izomnövelés lányoknál, kezdő szinten(sportot ne vegyük ide csak a tényleges izomépitő edzéseket)
2017. febr. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!