Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tomegnovelesnel nagy has...

Levente9210 kérdése:

Tomegnovelesnel nagy has normalis?

Figyelt kérdés
Ket hete kezdtem el tomegelni.Heti harom atmozgato edzest vegzek.60 kilo vagyok jelenleg es 172 cm.Sportoltam mar korabban is rendszeresen sziklamaszast,de most ket ev kihagyas utan belekezdtem a kondiba.Napi 320g cht es 120 g feherjet viszek be napi 5-6 etkezessel,rizsbol,teljes kiorlesu kenyerbol,zabbol,csirkebol,tojasbol,halbol,marhabol,cottage cheesebol szoval normalis minosegu es mennyisegi elosztasokkal.A kerdesem az,hogy mennyire normalis a has hatalmasra puffadasa?Szerintem egy picivel tobb jott fel egy het alatt mint egy kilo(ugy tudom tomegnovelesnel ennyi a normalis /het),de nem tudom egeszen pontosan ugyanis sehova mashova nem erzem a hizasom csak hasra.Ez normalis?Vegyek esetleg vissza a chbol?Vagy beall majd ha hetek telnek?Nem akarok nagyon meghizni.Jo lenne eltalalni az arany kozeputat a latvanyos tomegelesre,nincs viszonyitasi alapom ugyanis a sziklamaszashoz sose kellett tomeget novelnem

2017. febr. 27. 22:31
 1/8 Lazy Lover ***** válasza:
Ebben a fomában nem normális keress fel 1 orvost
2017. febr. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

1. Heti fél kg gyarapodást kellene belőni.

2. Az átmozgató edzéstől nem nagyon fog nőni az izom.

3. Nem érezni kell, hogy hova megy a kiló, hanem fogj egy mérőszalagot, és vezesd, ahogy a súlyod változását is.

2017. febr. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Azert vegzek atmozgato edzest,legalabb egy honapig,mert meg sose hasznaltam nagy sulyokat elotte es nem szeretnek belecsuszni egy serulesbe.Viszont akkor megfogadom a tanacsod es visszaveszek a chbol es merem magam meroszalaggal is mindenhol.
2017. febr. 27. 22:56
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha még csak most ismerkedsz a gyakorlatokkal, akkor ne tömegelj!
2017. febr. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A tömegnövelő az kemény tömegnövelő edzés mellé jó.

Átmozgató edzéseknél zsírosodsz mint a fene. Az izületeid szoktasd a terheléshez, és utána végezz osztott edzést 3-4 hónapig. Na utána kezdj tömegelni.

2017. febr. 28. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Heti 1 kiló? az évi 50 kiló, amiből ha 10 izom, akkor mire leadsz 40 kiló zsírt, marad belőle 4-5. Havi 1.5-2 kilónál többre ne lődd be magad.
2017. febr. 28. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat,megfogadom a tanacsokat.Akkor amig nincs osztott edzesem,addig ne is tomegeljek?Vagy egyek kevesebb cht ugyan ennyi feherjevel?
2017. febr. 28. 16:13
 8/8 anonim ***** válasza:
vedd le 240g-ra a ch-t, ez 4x tskg, aztán meglátod el kell-e tolni valamerre
2017. febr. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!