Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Elég a húzódzkodás? Lassan 2...

Elég a húzódzkodás? Lassan 2 éve csinálom nagyon sokat változtam az idők során látványosan lehet látni de mégis érdekelne. Elkezdjek szedni valami testtömegnövelőt vagy folytassam így tovább tisztán? (17 éves vagyok)

Figyelt kérdés
2017. márc. 1. 19:04
 1/3 What to eat ***** válasza:
Hogy érted, hogy elég a húzódzkodás? Mint edzés? - Mert akkor természetesen nem, az egész testedet le kell edzeni, csak így lehet eredményes lenni. Tömegnövelő csak egy kiegészítés, nélküle is lehet boldogulni. (és tiszta maradsz nélküle is.) Sőt.. Ha nincs étrended feleslegesnek mondható az egész. De először is tisztázzuk mi a célod?
2017. márc. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Testtömegnövelő?? Tisztán?? Vannak bajok.
2017. márc. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
V kokszolni akarsz és csak húzódzkodni? Nem értem.. A tömegnövelő koncentrált élelmiszer.
2017. márc. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!