Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért néznek ki ugyanúgy azok...

Miért néznek ki ugyanúgy azok az emberek akik több éve konditerembe járnak?

Figyelt kérdés

Látom a konditerembe járó embereket hetente többször.

Már több éve ugyan abba a terembe járok és a legtöbb személy, aki törzstag szinte vagy teljesen ugyan úgy néz ki mint 1-2-3 éve.


Ez elég lehangoló, vajon őket nem zavarja, hogy sportolnak, de nincs fejlődés?

És itt nem izmos, extra szálkás emberekről beszélek, hanem teljesen átlagos vagy nagyobb részt átlag alatti kinézetű emberekről.



2017. márc. 3. 15:22
1 2
 1/11 paper_chaser ***** válasza:
100%
Lehet más a céljuk. Van aki csak eljár mozogni és kész.
2017. márc. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Többségük simán nem tud edzeni. 49 féle izolációs lfasz gyakorlattap bohóckodnak, mert a profik is azt mondták, hogy még az orcimpád is külön stimulálnod kell aztán jó lesz a forma. Aztán semmit nem fejlődnek. A kajába is szarnak bele magasan.
2017. márc. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 paper_chaser ***** válasza:
Hát lehet benne ilyen is. De ezek szerintem hamar otthagyják, maximum minden januárban kezdik újra, amikor még tart a fogadalom.
2017. márc. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Lazy Lover ***** válasza:
azt én se értem a kondisok 90% a sehogy nem nézz ki ! de vagy nem esznek vagy túledzettek vagy tényleg az van hogy naturban nem leszel izmos soha
2017. márc. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
57%

Nem mindenki azért jár edzőterembe, hogy kigyúrja magát. Volt nekem is egy évem, amikor nem volt kedvem erőlködni, úgyhogy lejártam szintentartani magam meg kipróbáltam olyan dolgokat, amiknek köze nincs az izomépítéshez (50 ismétléses gyakorlatok, fekvőtámaszok meg saját súlyos gyakorlatok).


Igaz, azért látszik rajtam az edzés, de nem mindenkit érdekel, hogy olyan izmos legyen, mint amilyet te elképzelsz.


A fejlődés meg egy idő után úgyis megáll, attól még sportolni kell, hogy fenntartsd magad.

2017. márc. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Abban viszont igazat adok, hogy a 90% szimplán beleszarik az étkezésébe, iszik, cigizik, szemetet eszik, alig alszik...

De hát ezekből él meg az edzőterem, ők veszik meg a legtöbb vackot is, ők fizetik a személyi edzőket...

2017. márc. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Kedves 5-ös válaszoló!


Direkt beleírtam a kérdés leírásába, hogy átlagos vagy átlag alatti kinézetű emberekről beszélek, nem pedig valahogy kinéző esetleg izmosabb személyekről.

2017. márc. 3. 17:47
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy van változás, de olyan lassú, hogy nem veszed észre, mert gyakran látod őket. Ha meglátnál róluk egy két éves képet, akkor lehet, hogy feltűnne. Naturálok lassan változnak, főleg ha már 30-40 felett járnak.

Aztán nagyon sok embernél gond a táplálkozás, és itt nem a fehérjebevitelre gondolok. Magamon is tapasztalom, hogy ha nincs kalóriatöbblet, nincs semmi fejlődés. Tehát ha valaki ösztönösen eszik, és kalóriaegyensúlyban van, nem fog lépni semerre.

Azt is érdemes megnézni, hogy hogy edzenek sokan. Lemegy, megszokott gyakorlatok, megszokott széria, megszokott súly, nem is igazán erőlködik, nincs progresszió, nem erőlteti a súly emelését. Ráadásul sokszor gépeken edz, szabad súllyal maximum fekvenyom. Lehet, hogy nem is akar tovább fejlődni, de lehet, hogy csak elkönyvelte, hogy ő ennyit tud elérni, holott csak meg kéne erőltetnie magát.

Aztán ott van a szar genetika, az életkor, ami mind negatívan befolyásolja a fejlődést. Ha valaki 30 évesen megy le először a terembe, az nem fog úgy fejlődni, mint a 16-25 évesek.

Én ezeket az okokat látom a stagnálás mögött, én is ezt csináltam 1,5 évig, és nem is vezetett igazán sehova.

2017. márc. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
61%
Szarul edzenek. Nekem is volt 1 évem, mikor követtem a nagyszerű sárga oldalt, meg hasonlókat, és semmit nem fejlődtem, aztán elkezdtem a magam útját járni, ezzel téves sémákat ledöntve fejlődtem.
2017. márc. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

1. Átmozgatni járnak le és mellette helyesen táplálkoznak,ezt támogatom, egészség szempontjábol ez a legjobb,de testük átlagos.

2. Edzenek viszonylag jol,de ocsmányul esznek igy a kinézet is az.

3. A legritkább, edzenek keményen, esznek egész nap jól, ezért izmosak is, egészség szempontjábol nem jó, de igy lehet kinézni a legjobban. (Én ide tartozom :) )


+1, Lelkiismeretesen lejár beszélgetni, majd mikor elfáradt a szája hazamegy, a haladók közösségi oldalakra is felteszik tevékenységüket.


Dióhéjban vázoltam a konditerembe járókat.

2017. márc. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!