Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan lehet kocka hasam?

Hogyan lehet kocka hasam?

Figyelt kérdés

Már probáltam rá kockákat rajzolni, de fürdésnél mind elhalványult/eltunt.


Komolyra forditva!

Olvastam már pár ilyen kérdést és aszt kell h mondjam nem láttam mitol lesz kockas hasam, csak azt h adjak le mindent a hasamról(nemtudok semmit se!) SZOVAL milyen gyakorlat kell?


2017. márc. 4. 19:44
 1/10 anonim ***** válasza:

A "kocka has" kb 80-85%-ban diéta, és 15-20%-ban gyakorlat...


Szóval el kell, hogy keserítselek a nehezebb végén kell megfogni a dolgot, és muszáj lepucolni a zsírt a hasról, mert az egészen erős hason sem látszanak a kockák, ha kellemes ujjnyi zsír borítja.


Szóval normális étrend, sok kardió, és ha ez megvan, akkor mehet némi hasizom erősítés.

2017. márc. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De istenem-.-'' Nemtudsz olvasni???? Mondtam h nincs mit lepucolni..Csak annyit kertem h mivel kell, mit kell gyakorlatozni h kocka hasam legyem
2017. márc. 4. 22:05
 3/10 anonim ***** válasza:
ha nem lenne, akkor látszanának a kockák, de legalább a függőleges csíkok... mindenki azt hiszi, hogy ő vékony, neki csak gyúrni kellene, de még a legvékonyabb embernek is van annyi zsír a hasán az estek 99%-ban, hogy pont le látszanak a kockák.
2017. márc. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Megmagyaráznád h hogy?1Nap 2x er eszem...pls futoknis
2017. márc. 4. 22:45
 5/10 anonim ***** válasza:
például a napi 2 kajálás jó nagy marhaság, tipikusan az amatőr azt hiszi ettől fog fogyni, a valóság meg az, hogy ettől hízik
2017. márc. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Napi két kajálás kevés izmok fejlődéséhez és fent tartásához 3 óránként enni kell! Nem sokat mért neked diétáznod kell, olvass utána, hogy hogyan tudod kiszámolni miből mennyit kell enned. Viszont, hogy ne élj tévhitben: NINCS HELYI ZSÍRÉGETÉS!!. Megfelelő kalória deficittel és a makrotápanyagok helyes elosztásával érheted el az alacsony testzsírszázalékot.
2017. márc. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Arra még mindig nemkaptam választ milyen gyakorlatokat kell végezzek...ch
2017. márc. 6. 21:09
 8/10 paper_chaser ***** válasza:

Lábemelés, hasprés.

3x egyél inkább és legyen étrended.

Google: Alapismeretek

2017. márc. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Navégre! Köszönöm
2017. márc. 7. 15:28
 10/10 anonim válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=Vt-T2vfWJm4

én ezeket is szoktam még az előző válaszban lévők mellett, de sok jó vidi van még fent neten.

fontos, hogy a gyakorlatok mellett minél több fehérjét vigyél be, mert az izom ettől tud épülni, így fog tudni szépen formálódni is.

Sok fehérje van halakban, csirke húsban és májban, tojásban és mozzarellában...stb. Nekem mivel diétázom is, nem mindig tudok kellő mennyiséget csak ezekkel bevinni, így edzés után biotech iso whey fehérje shaket iszom, hogy pótoljam. Ez gyorsan felszívódó fehérje.Edzés során az izomszövetek megszakadnak és az újra épülésükhöz, formálódásukhoz ez nagyon jó fehérjepótló. Persze nem kötelező ezt inni, ha megfelelően étkezel is lehet eredményt elérni. Ha valóban nincs mit égetni a hasról és ,,előhívni" kéne a kockákat, ajánlom némelyik gyakorlathoz kisebb súlyok használatát az izomzat növeléséhez.

2017. márc. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!