Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Így elkezdeni? Kifejtem lejjebb.

Így elkezdeni? Kifejtem lejjebb.

Figyelt kérdés

Amit tudni kell rólam: 181 cm, 85 kg, és 15F.

Mostanában fogok elkezdeni kondi terembe járni, le a szomszédba, ami nagyjából 20 perces bicikli út a teremig. (30-60 perc között szokott lenni az oda-vissza út, helyzetfüggő)

Ott egy jó edzéstervet össze fognak állítani nekem, és segítenek majd az edzők mindenben, tehát azzal nem lesz gond.

A célom a szálkásítás, avagy ezt a közel 10 kg fölösleget eltüntetni, ami most rajtam van és a helyére izmot építeni, vagy maradni 75 kg környékén a fogyás után, és megtartani a 12% vagy alacsonyabb testzsírszázalékot. (Remélhetőleg e-körül lesz)

Az étrend egy napomban általában;

Reggelire 2 szelet pirított vajas kenyér, Cappucino mellé.

Ebédre húsleves, vagy pedig hús, esetleg mind a kettő.

Vacsorára pedig sima tojásrántotta, 2-3 darab tojás kisütésével, mellé 1-2 szelet kenyér.

A fő étkezések között gyümölcs/zöldség/joghurt.

Mit kéne ezen változtatnom? Nem konkrét étrendet kérek ha lehet, csak annyit hogy mit változtassak rajta.? És tippeket/tanácsokat is szívesen látnék, meg információkat, tapasztalatokat arról, hogy ezzel a tömeggel, ezzel a zsírfelesleggel, étrenddel, életkorral, magassággal, stb. mennyi idő alatt lehet látni fejlődést, az első pár hónapon kívül? Meg hát, mint mindenkinek nekem is egy fajta "álom" lenne a kockahas, szóval arról is ha tudtok valamit - mikor kezdd el kialakulni, stb. - leírhatnátok.

Egyéb: Még nem mozogtam, nem sportoltam, most ez nagy életmódváltozást fog jelenteni nekem, de tudom hogy megéri. Ha hasonlatot kéne mondanom, milyen test is a célom, Elyas M'Barek teste lenne. (Fák jú tanárúr főszereplője aki nem tudná)

Így összegezve ez elég sok kérdés, de egyetlen normális válaszadó ember kéne nekem, aki - ha úgy van kedve - egy 10 oldalas regénybe belefoglalja ezeket, mint válasz.



2017. márc. 1. 17:42
 1/1 What to eat ***** válasza:

Hali!


Megpróbáltam leírni, de 10 perc után inkább töröltem, nem jöttek a szavak és túl sok lett volna. A lényeg annyi, hogy rosszul csinálod és így nem leszel eredményes főleg az étrendben így itt néhány cikk ami segít majd tisztán látni, az étrendben. Remélem edzésnél szakszerű segítőt kapsz majd magad mellé és ott nem lesznek zavarodások.


[link]


[link]


[link]

2017. márc. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!