Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen extrém módokon növelhet...

Pszicho88 kérdése:

Milyen extrém módokon növelhető a növekedési hormon?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Olvastam erről gy jó cikket, viszont minden más értelmes és jó megoldás érdekelne, ami még növeli ezeken a módszereken kívül a növekedési hormon termelődését.

A szteroidokat elvetem. Természetes megoldások érdekelnek, amik nem károsak.



[link]

"amik csökkentik a növekedési hormon termelődésünket, ilyen például az elhízottság, stressz, magas kortizol szint, túledzés"


" amelyek növelhetik a növekedési hormon szintünket. Fogyasszunk magas fehérje tartalmú ételeket, sportoljunk hetente legalább háromszor, edzés közben a HGH kiválasztás a legmagasabb ha viszonylagosan nagy súlyokkal dolgozunk 8-10 ismétléssel. Étrend kiegészítőkkel is fokozhatjuk a természetes növekedési hormon termelésünket,"



2017. márc. 6. 21:02
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

Megpróbálok kigyűjteni minden olyan cikket, amelyben szó van a növekedési hormonról.


[link]


"A retinára jutó sugárzás a látóidegen át stimulálja az agyalapi mirigy HGH “emberi növekedési hormon” kiválasztódását. Ez stimulálja és jelentősen erősiti az egész immunrendszert, vele együtt a szemet is."

2017. márc. 6. 21:26
 2/13 anonim ***** válasza:

Természetes módon úgy tudod akár többszörösére megnövelni hamar,hogy alacsonyan tartod az inzulin szintedet az ébredés után ameddig csak tudod(magyarán nem kajálsz reggel).Mert ha alacsony az inzulin->magas növekedési hormon.Ez persze felvet több kérdést,olvass utána kicsit hogyan tudod kihasználni


[link]


[link]

2017. márc. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Köszi a cikkeket, bár nem vagyok perfekt angolos, így nem érek vele semmit. :(


Olvastam még régebben azt, hogy egy edzésnek nem szabad többnek lennie 45 percnél, ugyanis ekkor a legmagasabb a növ. hormontermelés és ezután vészesen csökken, tehát egy más fél órás edzést célszerű elosztani ugyanazon napon két külön időpontban. Arról tud valaki valamit, hogyan érdemes a gyakorlatokat felépíteni hozzá?



Írtad, hogy reggel célszerű nem enni. Akkor mikor együnk és mit?

2017. márc. 6. 23:29
 4/13 anonim ***** válasza:

időszakos böjtölésnek hívják aminek elég magas növekedési hormon szintet értek el vele elvileg. Ébredés utána nem eszel 8 órás táplálkozási ablakba sűríted be a napi kcal szükségleted. Így 16 óráig nem eszel(alvás+8) és 8 órát eszel.

Arginin lefekvés előtt.

Miért kell fokoznod a növekedési hormon szinted?

2017. márc. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

"Miért kell fokoznod a növekedési hormon szinted?"


A növekedési hormon növeli az izomtömeget is és azért, vagy javíts ki ha rosszul tudom.

2017. márc. 8. 00:46
 6/13 anonim ***** válasza:
Elméletben igen. Azért kérdeztem mert gyakorlati jelentősége ezeknek nincs! Növekedési hormon hogy kifejtse az anabolikus hatását pajzsmirigy hormon és inzulin is szükséges emelkedett szinten(ha jól tudom ez a 2 hormon kell de ebben nem vagyok 100%-ig biztos). Tehát kívülről injektált növi hormon mellé is kell a fenti 2 hormon mert különben gyenge az anabolikus hatása. Na most ha Te elérsz 10-20%-os javulást(ami azért jónak számít) gyarkolatilag semmi nem lesz. Tesztó fokozoásnak is több értelme van. Szerintem. De Te tudod én csak gondoltam meg említem hogy nagy energiákat ne fektess bele feleslegesen. :)
2017. márc. 8. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Nincsenek ilyen régi könyvek, akár az ősi Kínából, ahol embereken kísérleteket végeztek természetes módon és történt valami változás?

Én nem hiszek abban, hogy amit a testépítés iparág ráhúz így egyöntetűleg mindenkire, az valóban mindenkinek jó is lenne.

Bár okoskodás, de akkor is valami alternatívát keresnék, ami belenyúl ugyan a hormonokba, mégis természetes úton teszi azt, káros hatások nélkül, mégis eredményesen.

2017. márc. 8. 22:41
 8/13 anonim ***** válasza:

"kkor is valami alternatívát keresnék, ami belenyúl ugyan a hormonokba, mégis természetes úton teszi azt, káros hatások nélkül, mégis eredményesen."


Kezdetnek tedd le a füvet, mert komolyan képzelődsz. Szerinted a tested honnan tudná, hogy te most az üzbegisztáni tehén reszelt csöccsel növeled a hormon szinted vagy "mesterséges" dologgal? Elárulom, nem tudja és leszarja. Több van, mint kell? Kevesebbet termel.

2017. márc. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

"Kezdetnek tedd le a füvet, mert komolyan képzelődsz. Szerinted a tested honnan tudná, hogy te most az üzbegisztáni tehén reszelt csöccsel növeled a hormon szinted vagy "mesterséges" dologgal? Elárulom, nem tudja és leszarja. Több van, mint kell? Kevesebbet termel."


Ez ilyen nesze semmi válasz fogd meg jól.

Egyébként arra próbáltam rávilágítani, hogy engem kifejezettem szakirányú tanulmányok érdekelnének a témában és nem ugyanazt a sablont szajkózó testépítős könyvek, amik tényleg ugyanazokat írják le, maximum a szövegkörnyezetben van némi változás.

Ha tényleg csak a teheráni tehén csecse és a hasonló tuskó megnyilvánulások mögé tudsz bujkálni fölösleges hozzászólnod a témához, mert amit csinálsz az a legalja.

2017. márc. 9. 12:29
 10/13 anonim ***** válasza:
Igazad van. További jó ősi kínai emberkísérlet keresést.
2017. márc. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!