Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Fiúk, ti fel tudnátok úgy...

Fiúk, ti fel tudnátok úgy emelni a barátnőtöket, mint Patrick Swayze Jennifer Gray-t a Dirty Dancingben?

Figyelt kérdés

Aki esetleg nem tudná, miről van szó, itt megnézheti (03:20-ál) :D https://www.youtube.com/watch?v=WpmILPAcRQo


Kíváncsi vagyok, hogy ezt a valóságban hányan tudják megcsinálni. Szerintetek tényleg olyan nehéz, mint amilyennek látszik?


2017. márc. 10. 10:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

az a nehéz benne hogy ne boruljon át a másik oldalra, szóval 90% tehcnika, be kell gyakorolni

a nő lehet kb 50kg max, és Swayze nem kinyomja vállból hanem belerugózik(push press) push press kezdőknek is megy 50kg-val + a csaj a vizszintesben szerzett energiát egy kitámasztással átviszi függőlegesbe ezzel is segitve, szóval kb 35kg push pressnek felel meg szerintem ez amit csinál, mit mondtam utána már csak technika

2017. márc. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Tekintve, hogy a barátnőm 80kg meg se próbálnám.
2017. márc. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem annyira erőnlét kérdése, inkább technika, és mindkét fél részéről. A lánynak is komoly erőnlét kell, hogy tartsa magát és egyensúlyban maradjon, gyakorlatilag bármelyik izmát elengedné, kibillenne a helyzetből.


Az emelés maga is elsősorban azon múlik, tudja-e a fiú, hol és hogyan fogja meg a lányt, plusz hogy ketten együtt képesek-e összehangolni a mozgásukat.


A táncosok hosszú évekig edzenek és tanulnak, mire eljutnak erre a szintre. Teljesen valószínűtlen, hogy egy random srác meg a barátnője ezt így kiviteleznék.

2017. márc. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!