Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Stana kúrák meddig szoktak...

Stana kúrák meddig szoktak tartani?

Figyelt kérdés

Hány hétig lenne érdemes használni?


-Csak a kérdésre koncentráljunk ha lehetséges, így más is ha belebotlik ebbe a kérdésbe megtalálhatja könnyen a választ-


2017. márc. 12. 19:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Függ attól hány mg-os a tabletta. Általában piramisban szokták szedni. Azt hogy napi hány mg-ot bír a gyomrod, májad, veséd feldolgozni azt kérdezd meg tőlük. De 40mg fölé ne menj mer ezek a tabletták amihez te hozzájutsz a WC-ben készülnek. Szóval akkor ki tudod számolni abból amit leírtam hogy kb mennyi ideig tart.
2017. márc. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
100 szem 1 doboz. De ha hosszabbra van tervezve akkor nyilván többet vennék belőle. Ezért kérdezem.
2017. márc. 12. 20:46
 3/7 anonim ***** válasza:
4-8 hét.
2017. márc. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Addig, amig nem josz ra, hogy szart sem er. Mar bocs, de ez igy van.

Hogy valaszoljak is, 30-40mg 6-8 het altalaban. Innen mar ki tudod szamolni, hogy mennyire eleg. Piramisban felvezetve stb kiszamolod.

Mi a celod vele? Mert ha tomeg, akkor szinte semmi valtozast nem fogsz eszrevenni, ha szalkasitas akkor kicsit segit.

2017. márc. 13. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
8-10 hét, 30mg-60mg napi dózisban
2017. márc. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szálkásítás lenne a cél, definiáltság, 2-3-4 kg izom. Nem is azt várom hogy hatalmas legyek, tisztában vagyok vele hogy nem épp célszerű ezt használni tömegelésre. Szerintem amit leírtam az reális lehet. Mit gondoltok?
2017. márc. 13. 21:24
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem fog annyit hozni a nem vagy kezdő. Felesleges,tesztó az alap. Nem a szuri a legnagyobb probléma ezekkel a szerekkel,akinek ezzel gondja van tényleg ne kezdjen kokszolni.
2017. márc. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!