Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Egy éve edzek, kreatin monohid...

Egy éve edzek, kreatin monohidrát mostmár szóba jöhet? 18/F, lassan fejlődő ectomorf alkat.

Figyelt kérdés
Mióta kezdtem 8kg ment fel zsír nélkül, de még mindig vékony vagyok. Már hónapok óta stagnál a súlyom ,és nem megy feljebb.Nyárig szeretnék még 5 kg-al feljebb menni, és egy öreg róka szerint ez segítene sokat. Tudom hogy most leszólnak ezért de a kreatinoknak hosszu tavon nincs semmi hátulütéje? Mert sokat olvastam ,és nem tiszta hogy mi is a helyzet vele...Ezzel elérhetném a kívánt tömeget nyárig?Igen a bevitt fehérje mennyiséget számolom, a kaja jó.

2017. márc. 12. 20:08
 1/4 paper_chaser ***** válasza:
Persze, hogy használhatod.
2017. márc. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha nem nősz, vagy az edzés rossz, vagy a kaja.
2017. márc. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen hasznalhatsz. A mai kutatasok alapjan nincs mellekhatasa. Ahogy a 2-es irja, a kreatin maga nem lesz eleg ha stagnalsz. A kajadat vizsgald meg es emeld a ch-t ha kell.
2017. márc. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A kreatin csak az anyagcserét javítja, az nem táplál. A fáradságot csökkenti és gyorsabban regenerálódik tőle az izom. Rövidebb idő kell a pihenéshez közben.

Ahhoz fehérjére van szükség és komplex kajára. Na meg rendszeres edzésekre, hogy az izom fejlődjön..

2017. márc. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!