Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha a fehérjepótló löttyömet...

Ha a fehérjepótló löttyömet (Protein Fuel) szobahőmérséklettől hidegebb vízbe teszem, akkor ugyanúgy hatni fog?

Figyelt kérdés
Például hideg csapvízre gondolok.

2017. márc. 13. 18:08
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
De ha már megfagy, akkor romlik is a hatóanyag benne, nem? Ezért gondolom, hogy hidegebb vízben kevésbé hat.
2017. márc. 13. 18:47
 12/23 A kérdező kommentje:
Na tessék, ha én hidegebb vízbe öntöm, akkor abban is összeáll. Akkor most?
2017. márc. 13. 18:48
 13/23 Cortez70 ***** válasza:
Na jól van, gyenge troll vagy.
2017. márc. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Ha hiszed, ha nem, nem trollkodok, csak nem értek hozzá, ezért kérdezem. Egyébként is, sokkal inkább az érdeklődő ember szokott kérdezni, kérdezgetni, nem pedig a hülye ember. Ha én hidegebb vízbe teszem bele, akkor megvan az a jelenség, hogy összeáll az anyag. Ha összeáll, akkor nem veszít a hatásfokából?
2017. márc. 13. 18:59
 15/23 Cortez70 ***** válasza:
A gyomorsavad feloldja, mindegy hogy nyeled le. A szilárd kaját is megemeszted, nem kell feloldani.
2017. márc. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Azért ez nem teljesen így van, mert például a zsíros, olajos ételeket nem jó hidegen enni, mert rosszabbul szívódnak fel, könnyebben tudsz rosszul is lenni tőlük. Ezért van az, hogy az ilyen ételeket jól megmelegítik fogyasztás előtt.
2017. márc. 13. 19:06
 17/23 anonim ***** válasza:

Én egyátalán nem melegítem meg és nem voltam sohasem rosszul a hideg ételtől.


Megint elmondom mert nem sikerült felfognod. Nem mindegy, hogy tárásról beszélünk, tehát hosszú időintervallum, vagy azonnalj fogyasztáshoz bekevered. Mellesleg a hideg csapvíz sincs 5 fok alatt tehát hülyeségeken görcsölsz. Nem fog összeállni, nem fogsz befosni tőle.

2017. márc. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Nem az, hogy befosni, hanem hogy például elhal a löttyben lévő fehérje egy része hidegebb vízben. Ezt nem tudtam, hogy így van-e.
2017. márc. 13. 19:32
 19/23 Cortez70 ***** válasza:
Elhal a fehérje. :). Marha jó.
2017. márc. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
46%

"hanem hogy például elhal a löttyben lévő fehérje egy része hidegebb vízben"


Ebben az elhalásban lehet valami. Szerintem neked az agyvized van 5 fok alatt és ezért halt el az agyad.

2017. márc. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!