Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen könyvekből tanulnak a...

Milyen könyvekből tanulnak a személyi edzők? Mi a baj az OKJ-s személyi edzői tanfolyamokkal?

Figyelt kérdés
2017. márc. 16. 17:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Hogy hülyeségeket tanulnak.Ismerek pl.egy vyereket,aki OKJ-n tanul 2 éves képzésen személyi edzőnek.Na az a gyerek edz már 2 éve,de alig látszik rajta valami.Úgy néz ki,mint aki csontsovány alkatról indulva pár hónap edzés után kinéz.És semmi lába nincsen.Szerintem még nem is lábazik.Na most egy ilyenhez szerinted ki fizetne be személyi edzésre?Ha valaki nagyon izmos meg erős,ahhoz elmennék edzeni.De aki még saját magát sem tudta kigyúrni,engem hogyan fog?És mit tanítanak abban az iskolában,hogy két év alatt semmit se érjen el?Meg a társa,egy edző csaj is olyan baromságot mondott nekem az edzésről...Azt hittem falnak futok.Azt mondja,menjek el kondiparkba,mert akkor nem leszek kötött..
2017. márc. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 paper_chaser ***** válasza:
Szerintem semmi értelme, mert gondolom sok ember próbálkozik ezzel. Semmi ötlete, hogy mit kezdjen magával, de fekvenyom néha és elmegy OKJ-s személyi edzőnek.
2017. márc. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
kb mint az informatikusok, a papirt megkapod de a tudást nem
2017. márc. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
értem,köszi a válaszokat! :)
2017. márc. 20. 16:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!