Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Olyan előfordult már veletek,...

Olyan előfordult már veletek, hogy a sok bunkó miatt ment el a kedvetek a sporttól?

Figyelt kérdés
Amikor megyek egy héten terembe 3 alkalommal, kb. legalább egyszer mindig van valami cinkes eset, ami kizökkent a ritmusomból. Eléggé tömve van a hely, szóval jönnek oda hozzám rendszeresen kérdezni, hogy hány sorozatom van még, ami engem kimondhatatlanul zavar...mert ha azt mondom, kérek még 5-10 percet, abból rögtön alkudozni akar meg sürget, de ha felajánlom, hogy szálljon be, az persze nem kell. Már rendesen rossz érzéssel megyek le emiatt, pedig szeretem ezt a sportot. Valakivel volt már hasonló, vagy én reagálom túl? 24/f
2017. márc. 20. 12:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem a sportból van eleged, hanem az emberekből. Menj másik terembe, vagy menj más időpontban amikor nincs tele. Jobbat nem tudok. Ha emiatt képes vagy abbahagyni, akkor a sportot se szereted eléggé.
2017. márc. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Cortez70 ***** válasza:
Nem megy el ilyenektől a kedvem edzeni, max keresek egy normálisabb termet.
2017. márc. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Volt, teremváltás! Vagy nagy füles baseball sapkára pulcsi hosszúgatya senkinek nem jut eszébe oda jönni :DD
2017. márc. 21. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!