Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Lábedzés gyenge térddel?

Lábedzés gyenge térddel?

Figyelt kérdés
Szeretnék kicsit combosabb, vádlisabb lenni, mert igencsak vékonyka vagyok. A gond annyi, hogy régebbi balesetek miatt nagyon rosszak a térdeim. Nemis tudom teljesen kinyújtani, és behajlitani. Mindenhol szeretnék kicsit fejlődni, szerintem +10kg lazán elférne még rajtam, de elsősorban a lábakra gondoltam. 172/62 26f

2017. márc. 22. 14:37
 1/2 Cortez70 ***** válasza:
Nem tudsz a térd használata nélkül lábra edzeni, hiszen akkor feszül meg az izom, ha hajlítod és nyújtod a lábad. Esetleg kisebb súlyos részguggolásokkal (nem teljes kinyújtásig) erősítheted valamennyire, de az sem lesz sokáig elég megterhelés az izmoknak.
2017. márc. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem nagyon lehet,térdkímélőbb edzést lehet csinálni de ahhoz is valamennyire jónak kell lennie.

Tipp:izületvédő,zselatin kurkuma+gyömbér+bors

2017. márc. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!