Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Étrend, valaki segítene?

Étrend, valaki segítene?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, 72,8kg és 172cm, súlyzós edézshez milyen étrendet ajánlatok? Zsír van bőven rajtam, azt szeretném eltüntetni amennyire lehetséges.. Mert elkezdtem edzeni 1 hónapja és a karom fejlődött(kinézetre)legjobban de mégse tudok nagyobb súllyal dolgozni.. sőt ami eddig ment az már alig megy :/ keveset szoktam enni ha eszek akkor az is szendvics vagy éppen ami az ebéd,valószínűleg nincs elég fehérjebevitel és nem tud miből fejlődni az izom..

2 hét múlva veszek my protein fehérjeport az már biztos, meg teljesen át akarom alakítani az étrendet, olyan étrendet írjatok ami nem olyan hogy reggel 9kor kaja, aztán délbe, meg délután 3 órakor.. mert ezeket nem tudom megcsinálni főleg mikor dolgozok. Ha napi 2-3 étkezéssel lehetséges akkor megköszönöm :)



2017. márc. 22. 20:46
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!