Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit tudtok a Szegedi EHÖK...

Mit tudtok a Szegedi EHÖK kondiról? Hány óra körül érdemes lejárni? Mennyien szoktak lenni?

Figyelt kérdés
SZTE tanuló vagyok, ezért fogok áprilistól az EHÖK kondiban edzeni. Kíváncsi vagyok milyen a hely felszereltsége és mennyire szokott teli lenni. Mikor tudom elkerülni csúcsidőt. Illetve van-e pult és ha van akkor milyen tápkiegek szoktak lenni, milyen árakon?

2017. márc. 24. 14:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Öööö, ez nem a Hattyas sori egyetemi konditerem?

Ha igen.: Milyen a felszereltsége? Nos, mint az SZTE-nek átlagosan (ha ez mond valamit). Azaz szerintem nagyon mesze van egy profitorientált konditeremtől, viszont olcsó és nincs akkora tömeg esetleg.


Pult? Ugyan már... hogy lenne.

2017. márc. 27. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Felszereltsége nagyon alap, de ahogy szokták mondani, aki edzeni akar, mindenhol feltalálja magát :)

Én most oda járok jelenleg, ami zavar, hogy elég "kupi" van..tárcsák sokszor súlyok súlyok is szanaszét..ezt sose értettem miért esik egyesek nehezére visszatenni a helyükre használat után a dolgokat.

Én délelőtt járok nem olyan vészes akkor a "forgalom", úgy hallottam a recepciós csajszitól, hogy délután sokan vannak, hétvége gondolom nyugisabb.

Pultba lehet venni kimérős fehérjét pár ízben meg talán 1-2 dolgok van még nincs nagy választék szerintem, mondjuk annyira nem figyeltem.


Első válaszolónak meg üzenem, hogy kérte valaki hogy kommenteljen ide annak ellenére, hogy egyszer nem volt ott így fogalma sincs ezzel kapcsolatban semmiről? :D

2017. ápr. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

2.: A második válaszolónak üzenem, ha már itt ez az agresszív bunkó stílus a bevett, hogy azt hittem a Hattyas sori konditermet hívják EHÖK kondinak. Egyébként szegedi egyetemistaként a Hattyas sorra még olcsóbb járni!

(gondolom ez cseszte fel az 1-es agyvizét, mert neki üzleti érdeke van az EHÖK kondiban, vagy a fehérjék árulgatásában) Az kiabál, akinek a háza ég...


Fehérjét meg ne egyetek, nem egészséges. Lehet ezt normális étrenddel is csinálni.

2017. ápr. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!