Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szeretnék véleményeket kérni...

Horváth Patrik Levi kérdése:

Szeretnék véleményeket kérni a következő edzés tervel kapcsolatban, működhet?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok, túlsúlyos:/ 184cm 101 kg. 27% os testzsír%. Kollégista vagyok... Így a kajával lesznek kisebb nagyobb problémáim. És itt konditerem sincs. Szóval arra gondoltam, hogy itt kollégiumban kedden és szerdán saját testsúllyal való edzést csinálnék, húzózkodás, fekvőtámasz, ilyesmik.. Péntek, Szombat, Vasárnap pedig konditerem. Ahhoz hogy mégis meglegyen a megfelelő fehérje bevitelem, azt gondoltam veszek 100% whey protein professionalt, ezzel együtt szednék BCAA + Glutamine Xpresst. És sokan mondják, hogy jót tenne, erről nem tudok semmit de 100% creatine monohydrate-t. Szóval így kiegészítve az étrendet. Napi 3 konditermi edzéssel, 2 nap saját súly edzéssel, és 2 pihenőnappal tudnék elérni eredményt? Szállkásodni szeretnék és leadni a zsírt. Vagy ha valakinek van észrevétele, jobb ötlete azt nagyon szépen kérem hogy írja le, vagy fejtse ki erről a véleményét. Nagyon nagyon fontos lenne és sokat segítene. Köszönöm.

2017. márc. 27. 21:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Semmi szükséged ezekre a kiegészítőkre...

Semmi szükséged ennyi fehérjére/amino savra....

Kezdj el edzeni, aztán ha már elértél valamit, ráérsz akkor azon agyalni, milyen kiegre költsd a pénzedet...

2017. márc. 28. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ebből a szempontból annyival jobb volt a 90es években tininek lenni...

El akartam kezdeni gyúrni, hát bementem a terembe, kipengettem a havidíjat, aztán megkérdeztem, mit csinálljak... a tulaj odavitt a súly tartóhoz és bemutatott

Bálintkám ezek a súlyok, ezeket kell emelgetni... és elkezdtem emelgetni... a nagyoktól ellestük, mit csinálnak és elkezdtük mi is próbálgatni...

Aztán csodák csodájára fejlődtünk... pedig nem volt shop.builder meg kutyafaxa, fingunk nem volt szénhidrátról, fehérjéről... mivel az elején nem is kell belőtt étrend... sokkal fontosabb az edzés...

Nem attól fogsz eredményt elérni, hogy glutamint, BCAAt vagy ilyen meg olyan fehérjeport meg kreatint tolsz le a torkodon, hanem attól ha elkezdesz edzeni és kihozod magadból a maximumot...

Főleg mivel az eleje ennek a sportnak pinalegyezés... kis súlyok, mozdulatok gyakorlása... a szervezeted hozzászoktatása...

2017. márc. 28. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

#2 ja sajnos túl nagy pénz lett ebben a fitnessiparban és szétszivatják az embereket, nem csak a tiniket :(


kérdező:igazi edzés(nem szrakodás meg izolálgatás) és egy viszonylag jó minőségű ételekből álló étrend elég lesz

heti 3 teljes testest ajánlok ehelyett az "edzés terv" helyett ha van rá lehetőséged + amellé heti 3-4-5 kardio

2017. márc. 28. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!