Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Saját véleményeket és tippeket...

Saját véleményeket és tippeket szeretnék kérni az edzéssel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Sziasztok ! 16 éves vagyok, 181 cm és 77kg. 5 hónapja edzem, konditeremben most már heti 5 alkalommal. 72 kg-ról indultam. Fehérjét iszom és csonterősitőt szedek. Mellette c-vitamin és halolaj. Próbálok egészségesen táplálkozni. Minden edzés után csirkemellet, vagy néha halat eszem, próbálok minél több zöldséget és gyümölcsöt bevinni. Már kifejezetten látszik a változás.

Edzéstervem nem kifejezetten bonyolult, főleg ezzel kapcsolatban szeretnék javaslatokat kérni.


heti 3x edzek (hétfő - szerda - péntek)

hát, mell, kar (bicepsz - tricepsz)


heti 2x edzek (kedd - csütörtök)

has, láb, váll + futok


Vállat azért is tettem át ezekre a napokra mert mellizommal együtt nem éreztem jónak.


Még a BCAA-n gondolkozom, hogy vegyek-e sok helyen nagyon hasznosnak, és fontosnak irják le, ti mit gondoltok róla ?



2016. júl. 8. 21:47
 1/2 likebike ***** válasza:
Remélem nem troll kérdés-_-.Nem kell heti 5-ször edzeni,naturálban sok,elég 4 is.Az edzésterved sajnos katasztrófa,így nem tudsz regenerálódni.BCAA szálkásításkor kell,tömegelésnél nem.Fehérjét akkor igyál,ha nem tudod fedezni kajából a napi bevitelt.
2016. júl. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én nehezen tudom értelmezni, amit látok.

Mindenesetre rengeteg osztott edzéstervet lehet találni a neten. Elég ha beírod a google-be hogy 4 vagy 5 napos bontott edzésterv és nem győzöl majd válogatni.

Azt hittem a "nem kifejezetten bonyolult"-at olvasva, hogy 1 nap mell, második hát, 3. kar, 4. láb, 5. váll+has lesz vagy valami hasonló, erre ide hánytad ezt a valamit.. Aminek se füle se farka.

2016. júl. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!