Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi az az általános diéta ami...

Mi az az általános diéta ami működik és mindenkinek beválik?

Figyelt kérdés
2017. márc. 28. 14:23
 1/6 anonim ***** válasza:

a diéta az diéta ami annyit jelent hogy diétázol

nem értem a kérdést

2017. márc. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Leviszed a szénhidrátot és megemeled a fehérjét. Meg nyílván a zsír fogyasztást is mérsékelni kell. Mindezt úgy, hogy a szervezeted kalória deficitben legyen. Testépítő oldalakon érdemes olvasgatni. Le van szépen vezetve, hogy lehet a zsírtól megszabadulni, úgy hogy a lehető legkevesebb izom épüljön le.
2017. márc. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Beválik? De mi a cél? Fogyás? Izmosodás? Jó egészség?
2017. márc. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Hehe, amúgy jogos a kérdés, amit az utolsó feltett, mi a cél? Én a kérdést látván, rögtön a fogyásra gondoltam, ezért írtam azt amit. Szóval, kérdező, ha nem fogyás a cél, akkor bocsesz, nem szóltam.
2017. márc. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hellótok!


Szerintem a legjobb diéta, ha csak a felét eszed meg annak, amit eddig ettél...

De kicsit tudományosabban: A bevitt kalória (megevett ételek összes számolt tápértéke) kevesebb legyen, mit a napi feladataid elvégzésekor elégetett kalória mennyisége.

Ez ennyire egyszerű. Minden más módszer, csak valakinek a zsebét tömi pénzzel a Te károdra.

2017. márc. 31. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

És még valami: A Te diétát kérdeztél, de én fogyókúrára válaszoltam, mert gondolom, hogy fogyni szeretnél.

Más a kettő:

- diéta: Valamilyen ételtípus mellőzése egészségügyi, közérzeti okból.

- fogyókúra: Túlsúly leadásának eszköze.


Nem biztos, hogy a diétás étel fogyókúrás, mint ahogy az sem biztos, hogy a fogyókúrás étel diétás. :)

2017. márc. 31. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!