Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit vegyek elsavasodás ellen?

Mit vegyek elsavasodás ellen?

Figyelt kérdés
El kezdtem edzeni személyi edzővel az első mell nap óta/hétfő/ vezetni sem tudok annyira fáj a karom

2017. márc. 29. 12:43
 1/10 anonim ***** válasza:
Semmit, pihenj sokat aztán majd elmúlik... minden kezdet nehéz.
2017. márc. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Semmi vitamin? Vagy bármi ami elő segíti a dolgokat, ma kellet volna mennem újra edzeni de át rakattam holnapra mert a fejem fölé se tudom emelni a kezem sőtt a leveses kanalat a számba tenni se piskóta művelet
2017. márc. 29. 12:59
 3/10 anonim ***** válasza:
Ilyen ha 0 vahy hosszú ideje 0 edzéssel egyszer csak elkezd súlyzókat emelni az ember. Pihenés, evés regenerálódás.
2017. márc. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Lehet DOMS is, olvass utána. Az tulajdonképpen gyulladás, úgy is kell kezelni. Jegelés, borogatás, krém, SMR henger, és dupla-trippla adag c vitamin.
2017. márc. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Timcccs utanna olvastam szerintem tuti sikerült annyira túlzásba vinni hétfőn hogy az van ..úgy hogy remek ...10 nap is lehet a gyógyulási idő és nagyon rossz az egész durván rossz...köszönöm a segítséget:)
2017. márc. 30. 09:38
 6/10 anonim ***** válasza:

Így van... és azt az edzőt is átgondolnám, aki belehajszolt ebbe...

Azért nem atomtudomány ez, szerintem shop.builder alapismeretek cikksorozata bőven elég egy kezdőnek, nem kell külön edzőt fizetni, sosem értettem...

Illetve kiegészíteném

Shop.builder alapismeretek cikksorozat + powerbuilder es srácok videói youtubon a helyes gyakorlatok elsajátításához...

Némi önkritikával és odafigyeléssel.

2017. márc. 30. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Eleve, hogy osztott edzéssel indít az edző, erősen megkérdőjelezi a hozzáértését... az ilyen menne inkább zumbát oktatni...

Aki kicsit is jártas a témában, senki nem ajánlja egy kezdőnek az osztott edzést... még nincsenek felkészülve az inak, ízületek az osztott edzésre... kezdőnek minimum 3 hónapig átmozgató teljes test edzés.

Egy életre le lehet sérülni, ha hírtelen ugrik az ember a mélyvízbe.

2017. márc. 30. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hát ő még kezdő most végezte el ezt a személyi edző vagy instruktor képzést vagy mit Pesten.tehát lehet ebből ered az h engem simán ki nyirt egy edzéssel mondtam neki higy 3 évvel ezelőtt edzettem ő biztos azt hitte azóta nem építette le a szervezet az izomzatot és szoktatni se kell vagy nem tudom ...de ez van így jártam majd pár nap és helyre jön...:)
2017. márc. 30. 10:01
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is kivágnám az edzőt amúgy... Jobban vagy? :)
2017. márc. 31. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igen köszönöm kérdésed :) vasárnapra helyre jöttem:) ma megint megyek hozzá hátha egy hétre megint ki nyìr:) mondjuk mostamr résen leszek nem hagyok semmit se túlzásba vinni :)
2017. ápr. 3. 08:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!