Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyi idő lenne kigyúrni magam?

Mennyi idő lenne kigyúrni magam?

Figyelt kérdés

Bevallom, a fenti kérdés elég felületes volt, ezért itt kifejtem bővebben!

Szval 15 éves fiú vagyok, erős testfelépítésű, vastag, erős csontokkal, szval nem a mai anyám aszonny katonája fajta srác... 😂Viszont van egy "kis" túlsúlyom is. 7-8 kg lenne szerintem, akkor már lapos hasam lenne. Most 80 kg vagyok és nincs nagy pocakom, sőt... Szval a lényegre visszatérve, azt szeretném kérdezni, hogy mennyi idő lenne amíg felső testre kigyúrnám magam? Izmos vagyok, de a mellemen annyira nem látszik, vállam se nagy, karom, meg a hátam izmos, ugyanakkor nem széles. Hány hónap munkája lenne kijavítani ezeket? És milyen intezitással? Elsősorban a mellemet akarom megnővelni,

mellkasra gyúrnék másszóval és a hátamat szélesíteném. De szeretnék szép lapos hasat, ami kockás. (Most csak "kezdemények" vannak.)Egyébként 7-8 évig versenyszerűen és eredményesen judoztam.

Köszönöm ha elolvastad, és válaszolsz! 😊😊



2017. márc. 31. 21:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem, te nem vagy "anyám aszonny katonája fajta srác", de azért a lábedzést kihagynád, ez vicces :D

Egy jó forma években mérendő, nem hónapokban.

2017. márc. 31. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Elsőnek milyen igaza van:)))
2017. márc. 31. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Amúgy meg izmos vagy vagy nem?Szerintem utóbbi.Azt írod,izmos vagy,de válladon,melleden nem látszik,a karodon kicsit,a hátad izmos,de ne széles.Ha egy hát izmos,akkor széles,de nem lehet csak a szélességre meg vastagságra edzeni.


Kéne egy rendes edzésterv:Starting Strength,ICF 5x5 stb,egy jó étrend és tömegelni kéne.

2017. márc. 31. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
jézusom írsz egy mondatot, a következőbe meghazudtolod önmagad. Össze vissza írsz. Majd szólj ha komolyan gondolod a dolgokat akkor segitek étrendbe meg edzéstervbe is.
2017. márc. 31. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hány hónap? Úgy minimum 24 de ha ki akarod gyúrni magad, akkor lesz az 124 is.
2017. márc. 31. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Cortez70 ***** válasza:
Egy jó forma az évek meloja.
2017. ápr. 1. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Azért nem akarok lábra, mert az izmos. Mivel sokat futottam utóbbi években, a vádlim izmos, és a judo miatt meg a combom is megerősödött. Igen, kicsit hülyén fogalmaztam meg. Izmos vagyok, főleg a korosztályomhoz képest, de nem az a látványos. Mellem is izmos de amint írtam nem olyan kőkemény, nagy mint amiket a filmekben lehet láttok.
2017. ápr. 2. 15:33
 8/8 anonim ***** válasza:
Tolj kokero edzes tervet:mell+bicepsz :'D
2017. ápr. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!