Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Egyetem mellett lenne idő...

Egyetem mellett lenne idő kondizni és küzdősportolni is?

Figyelt kérdés
Edzek már 3 éve.Inkább erőemelés jelleggel.Voltam már versenyen is.Ez heti 3 edzés.De most megyek egyetemre,szóval fel a városba.Mivel már régóta érdekelnek a küzdősportok,most lenne lehetőségem elkezdeni egyet.Valószínüleg boksz,kickbox vagy valami grapplingszerűség lesz.Heti 2-3 edzéssel.Lenne erre idő?

2017. ápr. 2. 18:42
 1/10 anonim ***** válasza:

Heló!


Esetleg úgy, hogy hétközben 2-3 edzés, hétvégén meg 1x elmész kondizni.

Más lehetőséget nem nagyon látok, mert nagyon lefárasztana és tuti az egyetem rovására menne - vagy pedig semmi másra nem lenne időd csak tanulásra és sportra.

2017. ápr. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Sunshinedoll ***** válasza:
Én el tudok menni heti 2-szer, ha kevesebb sulis elfoglaltságom van akkor 4-szer is. És mellette kutatok is.
2017. ápr. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én egyetem + munka + tanítás mellett járok 2 súlyzós edzésre és 2 boxra. Szervezés kérdése. Bár sokszor nehéz.
2017. ápr. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Súlyzós edzésbőo mindenképp kell a 3
2017. ápr. 2. 20:38
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát az egyik rovására fog ez menni. Én inkább a küzdősportot tolnám, az hasznosabb.
2017. ápr. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Szerintem simán belefér, ha szeretnéd csinálni és elszánt vagy. Nekem mindig sok elfoglaltságom volt, de az egyetem utolsó éve volt a leghúzósabb: két helyen dolgoztam összesen heti 3-4 x 12 óra (délután-este-éjszaka, szerencsére az egyetemmel össze lehetett egyeztetni), különtanárhoz jártam nyelvet tanulni heti kétszer 2 óra, hobbiból műkörmöt csináltam, legalább heti kettőt (alkalmankénk kb 3 óra) és még a szakdogát is írtam. Nyelvvizsga meglett (pedig abban az évben kezdtem nulláról a nyelvet tanulni), szakdoga és államvizsga 5-ös, a fizumból vígan elvoltam, pedig diákmunka volt, és elég kemény.

Szabadidőm nem sok volt, de nem is igazán igényeltem, nem jártam soha bulizni meg ilyesmi...

Párkapcsolatom és barátaim is voltak/vannak, szóval nem voltam magányos meg ilyesmi...

Anyukám mondja mindig, hogy arra van időd, amire szánsz.

27 N

2017. ápr. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Utolsó: az ilyen egyetemet bezárnám.
2018. okt. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Utolsó. Én írtam előtted. Miért zárnád be? Őszintén érdekel 🙄

Én a tanulásra és a munkára koncentráltam. Pár csoporttársam meg semmit nem csinált egyetemen kívül, mégis bukdácsolt. Nem az egyetemről függ, hanem az embertől.

2018. dec. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha ennyi felesleges időd volt, akkor alacsony volt a követelmény.
2018. dec. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Nem volt sok felesleges időm, csak jól beosztottam...

Éjszaka és hétvégén dolgoztam, keveset aludtam, nem jártam soha szórakozni. Az ember sokszor észre sem veszi, mennyi idő elmegy hülyeségekre... 🙄 Én inkább hasznosan töltöttem.

De tény, hogy 5 éven át nem volt egy perc szabadidőm sem. Utáltam is. De ez más tészta...

2018. dec. 9. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!