Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi lehet a csuklómmal?

Mi lehet a csuklómmal?

Figyelt kérdés
Az iskolában kb 1 hónapja nincs rendes tanítás,és a diákoknak el kell foglalniuk magukat...én és pár osztály társam a kondiba járunk,egy átalakított szertárba...és mostanában fájni szokott a csuklóm...Nem tudom mi lehet vele,csak sejtem,hogy megterheltem,és ezért fájt...de miel nem tudom kit kérdezhetnék meg róla, gondoltam itt megkérdezhetem...

2017. ápr. 6. 18:18
 1/9 anonim válasza:
Pihentesd par hetig. Ha elmulik akkor tenyleg csak megeroltetted,ha nem enyhul, akkor valami mas, doki.
2017. ápr. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ne bicepszezz egyenes rúddal.
2017. ápr. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ne nyomj fekve betort csukloval
2017. ápr. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nekem is "betörik" a csuklóm fekvenyomás közbe de viszont nem fáj... És nem 2 napja edzek. Meg a 45 fokos nyomásnál, keretbe akár vállból nyomásnál is kifordul. De nem fáj. Csuklórögzitő érhet valamit?
2017. ápr. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
még nem fáj, nyilván még nem dolgozol túl nagy súlyokkal, és a te csuklód jobban bírja.
2017. ápr. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
JÓ és mit tudok tenni? mert ha valamivel meglehet előzni én megtenném/megvenném.
2017. ápr. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Figyelj ra, hogy egyenesen tartsd a csuklod, amikor nyomsz, pl fekve, vagy fej fole,stb. Neha kuraszeruen egyel izuletvedoket, vagy ha penzesebb vagy, akar folyamatosan. Ennel tobbet szerintem nem nagyon tudsz.
2017. ápr. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Mindkét csuklód fáj, vagy csak az egyik?
2017. ápr. 8. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat, és bocsánat hogy csak most jöttem fel újra,csak elfoglalt voltam mostanában...

8# ->Nekem a bal csuklóm szokott fájni!

2017. ápr. 28. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!