Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nagyon vékonyak a lábaim....

Nagyon vékonyak a lábaim. Szerintetek a lépegető gép (vagy taposó gép? Nem tudom a nevét) segítene? 16l

Figyelt kérdés

Undorítóan vékony lábaim vannak, a hízás nen igazán megy, szóval arra gondoltam, hogy vennék ilyen lépegető gépet, hátha izmosodnék tőle és jobban nézne ki a combom. Csak hát nem egy olcsó mulatság. Szerintetek segítene? Esetleg rontana a helyzeten?

Nem tudom mit csináljak:(



2017. ápr. 9. 15:19
 1/10 anonim ***** válasza:

guggolás a gyakorlat neve pl a fegyencedzés alapján elkezdhetnéd ha otthon nyomod.

de ha nem kajálsz mellé,akkor nem lesz miből fejlődjön.

stepper meg felesleges.

2017. ápr. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Guggolást már próbáltam, de mivel kb semmi izmom, csak a csonttal dolgozom és 5 után már fáj a térdem.
2017. ápr. 9. 15:39
 3/10 Cortez70 ***** válasza:
Nem lesz taposó géptől izmos. Izmosodashoz nagyobb terhelés kell. Sulyzos guggolas, kitörés és több kaja.
2017. ápr. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat:)

Egyébként nem tudom, hogy annak a gépnek pontosan mi a neve. A steppert bírtam keresőbe, de arra azokat adta ki, amire fel-le lépkedni, de én erre gondoltam: [link]

Az evéssel nincsen gond:)

2017. ápr. 9. 16:13
 5/10 Cortez70 ***** válasza:
Ez szart sem ér.
2017. ápr. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Sprintelj, fuss hegynek fel, lépcsőn fel-le.

Guggolás kézisúlyzóval/kettlebellel.

Kitörés.

Evés.

2017. ápr. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 palilaci ***** válasza:
Guggolj meg csinalj kitorest. De ha edzel akkor eddz meg minden izmot. Olyan meg nincs, hogy csak a csont dolgozik. Tanultal bioszt, tudod, hogy az izmok mozgatjak a tested. A taposogep meg nem er semmit izomepites szempontjabol. Annak az arabol vegyel kondiberletet es fizess ki par orat egy jo szemelyiedzonek aki megtanit szabalyosan guggolni. A kaja meg tuti nincs rendben. Tudom sokat eszel meg ebedkor repetazni is szoktal, csak az izomepiteshez ( ami neked a celod ) ennel tobb kell. Konkretan kaloriaplusz es magas feherjebevitel. De az edzo osszedob neked egy etrendet is. Jobban jarsz, hidd el.
2017. ápr. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megfogadom a tanácsaitokat:)
2017. ápr. 9. 19:05
 9/10 anonim ***** válasza:
Örülj neki,higy vékony! Sokan irigyek rád miatta hidd el:)
2017. ápr. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hát, az én lábamra biztos nem. Sőt, kapom is rá megjegyzéseket:(
2017. ápr. 10. 15:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!