Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A külsőleg bevitt tesztosztero...

A külsőleg bevitt tesztoszteron milyen szervekre van káros hatással illetve miket érdemes megnézetni elötte esetleg utána?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 9. 20:01
 1/10 anonim ***** válasza:

Attól függ miket nyomsz.


Pl: T3-pajzsmirigy, orális cuccok-máj, trenbolon-vese, stb.

2017. ápr. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Teszto úgy tudom nem nagyon üt semmit, de magába nem szokták nyomatni. Tesztohoz mindig megy valami.
2017. ápr. 10. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A herékre van hatással, leállíthatja a szervezet tesztó termelését. Persze gyógyszerrel kiküszöbölhető.
2017. ápr. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Tesztót szoktak magába nyomni. #2-es butaságot írt.


Szív(vese,máj bár szurinál nem igazán kell),hormonszintet közbe illetve utána(vérvétel). Visszaállítás során többszöri hormon szint mérés segíthet illetve utána is hogy tudd minden oké. Erek állapota esetleg. Nagyjábol ennyi.

2017. ápr. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

értem

mennyire fontos orvoshoz menni? ha csak nem tervezem tonnaszám önteni magamba akkor lehetnek súlyos helyrehozhatatlan következményei mint pl meghalok?

most ha valami hormonális zavar üt be tudtommal egész jól kezelhetőek szóval ezektől eltekintve

természetesen nem szemesekről van szó

2017. ápr. 10. 17:32
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha nem adod érbe a szurit, akkor nem lesz gond.
2017. ápr. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha beadod érbe a bubis szurit akkor annyi. Emelheti a vérnyomást ha van valami baj a szíveddel akkor ez is gáz lehet. De valószínűleg rövid távon komoly bajod nem lesz tőle,doki sem kell végig. Esetleg ha alapos akarsz lenni akkor átnezeted magad hogy minden jó-e. Meg sokat olvass neten mert ha nem értesz hozzá akkor tudnak gyilkolni ezek a szerek.
2017. ápr. 11. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Jól tudom hogy ha kinyomkodom az összes levegőt akkor még ha érbe menne se törtenne semmi baj?

Egyébként a vérnyomásom egy kicsit magasabb az átlagnál de nem vészes, tudtommal egészséges leszámítva hogy sokáig dohányoztam

Nagyon vészes a szívre nézve? érdemes megnézetni elötte/közbe?

2017. ápr. 11. 12:02
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem a buborékkal van csak baj, hanem az olajjal is. Az a tüdőbe jutva embóliát okoz és kipurcikázol.
2017. ápr. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Amennyiben szakszerűen adom be, nem halhatok bele?
2017. ápr. 11. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!