Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha egy lány szőrösebb, akkor...

Ha egy lány szőrösebb, akkor könnyebben tud izmosodni? (Kifejtésem lent)

Figyelt kérdés

Ugye a nőkben is van tesztoszteron, csak kevesebb

A férfiak a tesztoszteron segítségével szőrösebbek és izmosabbak.

Akkor következtethetek arra, hogy a szőrösebb (több tesztoszteronnal rendelkező) lányok könnyebben izmosodnak?

Vagy a feltevésem nagy butaság? Nem értek hozzá, csak egyik nap elgondolkoztam ezen



2017. márc. 24. 17:50
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
52%
Hat lany vagyok es az atlagnal szorosebb .. egyszer nekem is fordult meg ilyen a fejembe de nem igazan hiszem h igaz lenne.
2017. márc. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
40%
Van valóságalapja ennek, igen, de annyira nem jelentős, hogy ezzel foglalkozni kelljen. :D
2017. márc. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:

Csak mert az átlanál szőrösebb lány vagyok, aztán ha jó kis izmokat tudnék felszedni akkor bomba testem lenne (úgy gondolom)

Mert szőrt könnyű leszedni. Alapjáraton szerintem izmos vagyok, de azért jó lenne kicsit felturbózni magam nyárra,úgy hogy jön a strand időszak

2017. márc. 24. 17:58
 4/30 anonim ***** válasza:
0%
Hajrá! De ne ez alapján dönts, edz bátran ettől függetlenül. Én nem voltam valami szőrös típus, mikor elkezdtem edzeni (hím vagyok), aztán "beütött a pubertás" és kiszőrösödtem szépen. Szóval saját bőrömön tudom, hogy a tesztoszteron szint és szőrösség között bizony van kapcsolat.
2017. márc. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 Cortez70 ***** válasza:
69%
Észre nem vehető szinten, talán. Mivel egy férfi sem lesz nagyon izmos kox nélkül, pedig hússzor annyi a teszto termelés. Egy nő meg pláne nem, akkor sem ha minimálisan nő a teszto termelés. Még akkor is nagyon elmarad egy férfitól,
2017. márc. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim válasza:
30%
Utosó mi az hogy egy férfi nemlesz nagyon izmos koksz nélkül? Naturalba is hatalmas izomtömeget lehet felszedni
2017. márc. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 Cortez70 ***** válasza:
54%
Nem lehet. Nézz meg egy natural versenyt, pl inba. Nokedli tömeg van ott. Főleg a lábak kicsik.
2017. márc. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim válasza:
16%
Képernyőn kicsik de akkor állj mellé egy képre hidd el legalább 2x akkora lesz mint te :D
2017. márc. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 Cortez70 ***** válasza:
63%
Naturalban szalkasan jó ha hozza valaki a magasság ( cm) -100 kilót. Egy 180 centis natural lesz kb 80-85 kg szalkasan. Az nem nagy tömeg. Egy koxos meg 120-130 is lehet. Akkor mégis miről beszélünk.
2017. márc. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 Lazy Lover ***** válasza:
41%
ekkora hülyeséget..... de így van kox nélkül az életben nem leszel izmos a terembe járók közül nem véletlenül nem nézz ki sehogy az emberek 90%a
2017. márc. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!