Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ezekben a testépítő szabályokb...

Ezekben a testépítő szabályokban nincs ellentmondás?

Figyelt kérdés

1. Fehér kenyeret ne együnk de a fehér rizs jó.

2. Energiaitalt ne igyunk, de a scitec hot blood az oké.

3. Cukros italt ne igyunk, a kristálycukrot kerüljük, de a szőlőcukor a tömegnövelőben az nyugodtan mehet.

Ja és vegyünk vitargót.

4. A zsíros ételt kerüljük, viszon együnk lenmagolajat meg halolajat akár kapszulában(scitec multi pro pak).



2017. ápr. 12. 17:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

1. Ezt nem értem, nem az ételek színe határozza meg, hogy jó tápanyag-e vagy sem.

2. Az energia ital általában tele van cukorral, de a hot blood sem a legjobb.

3. Ott sem mehet. Max a marketinges mundja ezt aki elakarja adni.

4. Zsírra szüksége van a szervezetnek, de kétféle van, telített meg telítettlen utóbbit tartalmazza a lenmagolaj, halolaj, olajosmagvak.

Egyébként ezeket a szabályokat hol hallottad?

2017. ápr. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Cortez70 ***** válasza:
100%

Megy a baromság megint. A kenyér feldolgozott cucc, de belefér az étrendbe, eheted, nem lesz bajod. Ki mondta, hogy nem ehetsz???

Energia ital és a hot blood sem oké, ha valamilyen szív- és érrendszeri betegséged vagy hajlamod van.

Nem mindegy milyen zsír, de kell telített is. Cukor meg sosem kell, vitargo sem és dextróz sem! Nem kell beszopni a tápkieg cégek marketing dumáját!

2017. ápr. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Kezdjük ott, hpgy ezek nem "testépítő szabályok" hanem már össze van mosva az egészséges életmód bullshittel...
2017. ápr. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

1.A fehér kenyér feldolgozott élelmiszer,semmi hasznos anyagot nem tartalmaz,csírátlanított,glutén is van benne és megcukrozzák,a rizs pedig egy jó minőségű lassan felszívódó glutén mentes szénhidrát.

2.Ez jogos.

3.Ez is jogos.Valószínűleg ez a legkártékonyabb tevékenységük.

4.Telített,telítetlen,transz zsír különbségek.

2017. ápr. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A fehér kenyérről én úgy tudtam, hogy őrölt búzából készül.
2017. ápr. 12. 17:59
 6/8 anonim ***** válasza:
Zseni vagy öcsém.
2017. ápr. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Cortez70 ***** válasza:
Attól függ, hogy készítik. Sok helyen televágják adalék anyagokkal.
2017. ápr. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha én készítem, akkor liszt víz meg kovász van benne, ha a teszkó, akkor liszt víz és a jó ég tudja micsoda...
2017. ápr. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!