Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 17 évesen lehet junior testépí...

17 évesen lehet junior testépítő versenyen jelentkezni? Egyáltalán van ilyen kategória itt, Magyarországon?

Figyelt kérdés
2 éve foglalkozok az edzéssel (most vagyok 15 éves), és szerintem 2 év múlva lehetne egy elég jó alakom. Egyre jobb az alakom. 1 évig szinte nem is fejlődött. De az utóbbi 3-4 hónapban rengeteget fejlődtem. 2 év múlva meg szeretném magam próbáltatni. Lehetséges ez itt magyarországon? (természetesen szteroidok nélkül)

2017. ápr. 9. 20:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Szteroidok nélkül felejtsd el a versenyeket.
2017. ápr. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ilyen fiatal korban is? Később persze nem szeretném ezt folytatni, mert tudom, hogy szteroidok nélkül nem lehet olyan eredményeket elérni. Nem hiszem, hogy sokan ennyi idősen már szteroidra adnák a fejüket.
2017. ápr. 9. 21:16
 3/8 Cortez70 ***** válasza:
Tinédzser kategóriában indulhatnal.
2017. ápr. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Zedricht ***** válasza:
De.
2017. ápr. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ilyen idős korban is tolják már bőven.
2017. ápr. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Cortez70 ***** válasza:
100%
Akik indulnak azok már 15-16 évesen is koxolnak, naturalban semmi esélyed.
2017. ápr. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát, natúrba felejtős, ismerek olyan gyereket aki 18 évesen 110 kg körül mozgott!! Versenysúlya volt 90 körül, szóval eredményt naturálon nem fogsz tudni elérni, de megfelelő színpadi formát se
2017. ápr. 11. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
kox-ra annyit, h attól függ mit veszünk abba bele! Ha pl erősebb pörgetőket ami gyógyszertári nem pedig blackblood napalm vagy ilyesmi, akkor igen kell hozzá, de, ezek nélkül is bőven lehet helyezést elérni! A szteroid, növekdési hormon stb.. nem fognak leedzeni, diétázni és tömegelni helyetted :D. Szerintem nyugodtan megpróbálhatod, a nevezési díj megéri szerintem (5-10k ft) egy magyar bajnokságra. Plusz költség a bugyi, az is tűrhető (ez nem tudom mennyi de 5k-nál nemhiszem, h több lenne) valamint a kaja, de hát az alapból is kell, az utazás még ami költséges lehet akár, végül a felkészítőedző kelleni fog előtte 5hónapra legalább aki odafigyel, tanácsot ad! ebből az edző a leg költségesebb egyébként :D attól függ mennyiért vállal. Amúgy kb. 50ezer+az edző egy ilyen verseny. Ha magyar bajnokságról beszélünk.
2017. máj. 6. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!