Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ez jó forrás megismerkedni a...

Ez jó forrás megismerkedni a szteroidokkal?

Figyelt kérdés

[link]


nincs koxos ismerősöm, érdekel a téma, azt viszont nem tudom hogy akarok-e valaha is, előtte tudni szeretnék jó formán mindent a dologról, kezdésnek ez jó? vagy bullsh#t?


2017. ápr. 13. 06:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Lenyegeben jo. Az anabolics 2009 konyv is letoltheto netrol, egy alapot ad az is, szinte minden benne van. Emellett az x-files konyv is. Viszont nehol mar elavult informaciok vannak benne, mivel lassan 10 eve irodott.
2017. ápr. 13. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Így van kezdésnek jó,de sok butaság is van benne. Bodybuilding.hu fórumon van még egy csomó hasznos dolog de elsőre picit sok lesz valószínűleg. 2 könyv is jó ami említve lett. Illetve ha van kérdésed szívesen válaszolok ha tudok.
2017. ápr. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 kissbazsa ***** válasza:

Nem az igazi. A dolog tetejét karcolják a proteinbuilder-es fiúk, mert egy fórumban egyetlen kérdésre adott háromsoros válasszal nem lehet lefedni valamit. Főleg, hogy büntetőjogi felelősség is felmerülhet, úgyhogy nyilván vigyáznak mit írnak le.

A fentebb említett könyvek sem jók. Egyrészt ócska, másrészt ökörségek vannak benne. Kedvencem az a rész a Stanozolol alatt, hogy "egy top testépítő keresztcsíkozott tricepsz izmát az oda beadott winstrol injekcióknak köszönheti". Egy csomó gyógyszert azon a néven már nem is gyártanak amiket az a saláta ír. Ha fogalmad sincs az egészről olvasd el, de nem sokat ér.

Valódi és hasznos információt mondjuk Author L. Rea két könyvéből nyerhetsz. Ehhez viszont tudni kell angolul (milyen igaz, hogy a tudás hatalom).


- Chemical muscle enhancement

- Building the perfect beast


Sajnos ki kell ábrándítsalak! Magyarul én még nem olvastam használható információt. A fórumokon is a hetvenes, nyolcvanas évek (40-50 éves információ egy olyan témában ami nem sokkal régebb óta létezik) őskori protokolljai vannak leírva (például "kúra után 3 ampulla HCG-t kell szedni", ami nem igaz de ezt most nem fejtem itt ki.). A fentebb említett szerző két könyvén kívül -ha már sikerült komolyabb biológiai, kémiai és anatómiai ismeretekre szert tenni-, akkor a Scholar Google segítségével sok egyetemi kutatást lehet elolvasni. A legtöbb sikeres versenyző egy két lábon járó könyvtár a témát illetően.

2017. ápr. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!