Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan kezdjek bele? Edzőterem...

Hogyan kezdjek bele? Edzőterembe nem tudok lejárni, itthoni gyakorlatokkal tudom csak kezdeni.

Figyelt kérdés
Lány vagyok,a sporthoz,amit elkezdtem,izmosodnom kellene.Nem sok izomtömeg van rajtam,felesleg is van,amit most próbálok leadni.Ha az megvan,mit csináljak?Itthon saját testsúlyos edzésre gondoltam,vagy a fegyencedzésre.Mit egyek mellé?14 éves vagyok,szedhetek proteint,fehérjét meg egyebeket?Vagy nem is kell?Nem értek ehhez az egészhez,örülnék,ha valaki segítene.Előre is köszi!,

2017. ápr. 16. 11:45
 1/4 Cortez70 ***** válasza:
Csináld a fegyencedzést az jó alapot ad. Feherjepor nem kell ha be tudod vinni a kb 2g x ttkg fehérjét naponta szilárd kajából. Húsok, tojás, turo, stb. Sima ügy.
2017. ápr. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi!!
2017. ápr. 16. 11:51
 3/4 anonim ***** válasza:
Protein=fehérje
2017. ápr. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ezt nem tudtam,köszi:D eddig soha semmi ilyesmit nem olvastam,nem foglalkoztam vele,viszont most bele kell már kezdenem,ahogy látom a profi izmos lányokat:)
2017. ápr. 17. 00:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!