Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért szálkásítanak sokan...

Miért szálkásítanak sokan hónapokig?

Figyelt kérdés
1 hét alatt 1 kg zsírt lehet leadni.1 hónap alatt ez egy 100 kg-s embernélis 4%-ostestzsírcsökkenés
2017. ápr. 19. 12:04
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Nyilván van, aki felmegy zsírosabb formára, mert neki az is OK s tuti van, aki nem tud ilyen gyorsan szálkásítani.

Nekem a heti fél kilós fogyás is gyorsnak számít, jelentős túlsúlynál sem volt ez másképp. Normál esetben pedig már kis kalóriadeficitnél is szinte minden típusú étrenden éhezem, nagyobbnál brutálisan leromlik a közérzetem s az energiaszintem. Van ilyen.

Vagy más okból szimpatikus valakinek a lassú fogyás.

Sokfélék vagyunk.

2017. ápr. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Értem

De erre érdemes figyelni,hogy lassabb legyen a szálkásítás?Nem jó egy agresszívebb diétával,sok kardióval hamarabb letudni?Az elvesztett izom,úgyis visszajön 1-2 hét alatt,amikor újra elkezdjük a tömegelést,nem?Vagy húlyeség ez?

Én nemrég kezdtem csak diétázni,nincs sok tapasztalatom vele,ezért is kérdezem

2017. ápr. 19. 23:59
 13/15 Cortez70 ***** válasza:
1-2 hét alatt nem jön vissza az elvesztett izom. Meg nem mindegy, hogy leszalkasitva mennyi izmot tartottal meg. Más a forma ha nem ment le sok izom.
2017. ápr. 20. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

+az agresszív diéta nem mindenkinél opció...

3-4gramm*testtömeg szénhidrát kell ahhoz, hogy marha sok testmozgás mellett fogyjak...

Ha tovább csökkentem a szénhidrátot, akkor nincs kedvem mozogni, alig bírom rávenni magamat, leginkább csak játszom otthon a pc-n...

És nem, nem működik a ketogén étrend sem.

Tehát vagy tartom a magas szénhidrátot és hódolok a kedvenc sportjaimnak (bringa outi és xc, kajak, falmászás, és persze súlyzós edzés,)

Vagy elmegy a kedvem az egésztől és hízok tankozás közben otthon :)

2017. ápr. 20. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

#14 énis igy voltam

próbáltam ezt a minicut nevű dolgot, ott nem fokozatosan hanem azonnal lecsapva a kalóriákat megy a szálkásitás, hát 1hét után belebuktam, 2szer próbálkoztam vele

a klasszikus lassú szálkásitás bejött, heti fél kiló minusszal

2017. ápr. 20. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!