Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan érte el a lapos esetleg...

Hogyan érte el a lapos esetleg kockás hasat az akinek nagy volt?

Figyelt kérdés
Igazából az érdekelne hogy akinek lapos a hasa, az egyáltalán nem eszik ilyeneket hogy kolbász szalonna gulyás leves? Persze nem azt értem hogy egy kilót megenni egy nap, csak keveset. Mondjuk reggel 2 karika a rántottába.Olvastam olyan diétákat hogy semmi szénhidrát meg cukor meg tejtermék... én nem hiszem hogy teljesen elkéne hagyni ezeket csak minimálisra csökkenteni. Elérhető így is vagy csak ha salátát eszek meg gyümölcsöt csirkemellet ? Nem vagyok kövér 158/57. Régebben 52kilo voltam de akkor is volt hasam. Valószínű amiatt is hogy a derekamnál a gerincem homorú és jobban előre nyomós új. Ha tobbszor eszek keveset és hasizmozok beindul a változássokkal laposabb.
2017. ápr. 19. 17:11
 1/3 A kérdező kommentje:
*előre nyomódik
2017. ápr. 19. 17:12
 2/3 anonim ***** válasza:

A testtömegedhez kell számítani a napi beviteled. A ch-t (széndidrát) egyre jobban kéne csökkentened, egészen akár 1-2g/tskg, tehát ha vagy 57kg most. Akkor egészen lemehetsz a napi 60-100g Ch-ra. Emellett a zsírt is hanyagolnod kéne, főzéshez inkább kókusz zsírt kéne használni.

70% diéta 30% edzés. Tehát még ha edzel mellette nem csak lefog menni a hasad, hanem erős is lesz, valamilyen szinten a kocka is beleférhet ha akarsz

2017. ápr. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem az számít, hogy eszel-e gabonát vagy kolbászt. Legyenek hozzád illő makróid, vidd be, amit kell, ne túl sokat, ne túl keveset és fogysz. Az izmokhoz pedig ugye edzel s kalóriatöbbletben eszel.

Lefogyni remekül le lehet kolbásszal és szalonnával, a legtöbbeket jobban laktat, mint a szénhidrát. Persze az adott emberhez kell illeszkednie a diétának s mindent megadni, ami kell.

De özön rizzsel is lefogyhatsz, kalóriaegyenleg kérdése.


Nincs szénhidrátmentes diéta egyébként (max. valami tarthatatlan borzalom, de tuti nem erre gondolsz). Max. erősen szénhidrátszegény. Ha jelentősebb mennyiségű gyümölcsöt eszel, az már nem is erősen szénhidrátszegény.


Nem kell többször keveset enni, csak ha neked az felel meg. Az összbevitel számít inkább, illetve hogy kinek mi esik jól.

2017. ápr. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!