Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Omar Isuf már 260 kg-val húz...

Omar Isuf már 260 kg-val húz fel, biztos hogy naturál?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 23. 07:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Az. El lehet érni ekkora felhúzát naturál. Létezik ennél nagyobb is tisztán, csak ritka. Látszik rajta, hogy nem cuccol.
2017. ápr. 23. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

El lehet érni csak általában az ilyen embereknek elég magas TZS%-uk van.


Mondjuk ha belegondolok abba hogy a legtöbb koxos hogy edz, csak kis súly gépekkel, és háromszor akkorák mint Omar...


Ez alapján Omarnak már egy hegynek kéne lennie.

2017. ápr. 23. 08:06
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem naturál, kinézetéből kiindulva egyáltalán nem gondolom hogy koxolna.
2017. ápr. 23. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

1. Egyáltalán nincs valami hűde alacsony testzsírja. Rengeteg tapasztalata, technikai tudása annál több.


2. Ezt a levezetést komolyan gondoltad, hogy azért mert a koxosok gépekkel is nagy tömegeket tudnak felpakolni, ezért egy naturálnak hegyomlásnak kéne lennie mert erőemel? Mi az összefüggés? Naturál nem lehet versenyezni a cuccosal, főleg nem kinézet terén.

2017. ápr. 23. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A 2-es pont sztornó. Félre értettelek. Valóban ha cuccolna és így edzene egy hegy lenne.
2017. ápr. 23. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Pont azért írtam, ha koxolna ilyen intezitású edzés mellett akkor már papírforma szerint egy Hulknak kéne lennie.
2017. ápr. 23. 08:56
 7/8 anonim ***** válasza:
Vágom félre értettem. Utólag sajnos nem lehet hozzászólást szerkeszteni.
2017. ápr. 23. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Cortez70 ***** válasza:
Lehet natural.
2017. ápr. 23. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!