Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Van itt más is, akinek ez a...

Van itt más is, akinek ez a sport az élete?

Figyelt kérdés

Már évek óta kezdtem, csak sajnos nem értettem hozzá, nem fejlődtem, kb 6 éve mentem le elsőnek edzeni, semmit se tudtunk a srácokkal 14 évesen, csak fekvenyomtunk 30 kilóval.

Aztán kezdtem rájönni, hogy mi a helyzet és fejlődtem kicsit, de nem volt pénzem, így abbahagytam. Most, több, mint 1,5 éve csinálom, ez az életem, sose hagynám abba, inkább megdöglök, minthogy ne edzhessek többet. Ez a mindenem. "Sajnos" (Igazából nem sajnos) a sötét oldalra álltam, kis segítséget használok már fél éve, kis "kiegészítőket" :D, de nem érdekel, imádom csinálni, ez az egyetlen dolog, ami bennem tartja a lelket, amitől önmagam vagyok. Ha bele gebedek is, akkor is edzeni fogok és kajálni. Imádom, ha tudok növelni a súlyokon, imádom, mikor ég az izom és beletolok még 3-4 ismétlést, élvezem, ha izzadok, mint egy ló, mert én edzek is, nem csak pofázni járok le. Szeretem, ha megjegyzik, hogy fejlődtem és ugatnak, hogy valamit nem jól csinálok, közben fele úgy se néznek ki, mint én.

EZ AZ ÉLETEM.

Ti hogy vagytok ezzel?


2017. ápr. 23. 14:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Pontosan milyen kis "kiegészítőket" használsz?


És mekkorát fejlődtél (pl. tömegben) ez alatt az elmúlt 1.5 év alatt?


Egyébként hasonló az én sztorim is, kivéve, hogy nem vagyok a sötét oldalon:D:P

2017. ápr. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem kreatinra gondolok. :D 1 évig ment tisztán. Aztán sötét oldal. Tömegben: 80kg kezdtem 22% tzs%, most 93kg 15%tzs 180 centihez. 60kg fekvenyomás 130kg 3 ismétlés. Felhúzás 80kg 180kg 3 ism. Guggolás 160kg 5 ismétlés 60kgról vállból 45kg 4x 18kg-ról.
2017. ápr. 23. 15:16
 3/12 anonim ***** válasza:
Szóval 20 évesen azt mondod ez az életed és koxolsz is? Majd felnősz.
2017. ápr. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Fel. Igen. Mert a kox micsoda szerinted? Ördögtől való? :D Nem a kox az életem, hanem az edzés bátya.
2017. ápr. 23. 15:42
 5/12 anonim ***** válasza:
Igazad van, a kox vitamin.
2017. ápr. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Inkább edzés előtti és utáni egyben. 😁
2017. ápr. 23. 16:18
 7/12 anonim ***** válasza:
Mivel versenyzek elegge az eletem😉 csak ne kellene a komoly versenyekhez tuparnava valtozni..
2017. ápr. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Csak nem vagy tűfóbiás? :D A kis okosságokat csak így lehet bejuttatni sajnos, de szerintem nem vészes. :D
2017. ápr. 23. 20:01
 9/12 anonim ***** válasza:
Fél éve megy a cucc? Nem rosszak a számok,de ha azt nézzük 1 ev alatt majdnem annyival tolom mint te naturálba 75kgosan. Milyen okosság megy amugy? Formára kíváncsi lennék.
2017. ápr. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

1 év naturálság után te ilyen súlyokkal dolgozol, mint én? :D Ne röhögtess. 2db 45 kilóssal vállból te hol fogsz nyomni naturálon? Főleg 1 év után?

Tesztó(k), boldi, dbol, nemsokára pucolás nyárra komolyabbal.

2017. ápr. 24. 17:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!