Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Van itt más is, akinek ez a...

Van itt más is, akinek ez a sport az élete?

Figyelt kérdés

Már évek óta kezdtem, csak sajnos nem értettem hozzá, nem fejlődtem, kb 6 éve mentem le elsőnek edzeni, semmit se tudtunk a srácokkal 14 évesen, csak fekvenyomtunk 30 kilóval.

Aztán kezdtem rájönni, hogy mi a helyzet és fejlődtem kicsit, de nem volt pénzem, így abbahagytam. Most, több, mint 1,5 éve csinálom, ez az életem, sose hagynám abba, inkább megdöglök, minthogy ne edzhessek többet. Ez a mindenem. "Sajnos" (Igazából nem sajnos) a sötét oldalra álltam, kis segítséget használok már fél éve, kis "kiegészítőket" :D, de nem érdekel, imádom csinálni, ez az egyetlen dolog, ami bennem tartja a lelket, amitől önmagam vagyok. Ha bele gebedek is, akkor is edzeni fogok és kajálni. Imádom, ha tudok növelni a súlyokon, imádom, mikor ég az izom és beletolok még 3-4 ismétlést, élvezem, ha izzadok, mint egy ló, mert én edzek is, nem csak pofázni járok le. Szeretem, ha megjegyzik, hogy fejlődtem és ugatnak, hogy valamit nem jól csinálok, közben fele úgy se néznek ki, mint én.

EZ AZ ÉLETEM.

Ti hogy vagytok ezzel?


2017. ápr. 23. 14:57
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Azért amiket leírtál 90x kilósan koxal nem valami nagy számok.
2017. ápr. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Igen, csak ez 2 kúrányi kox után van, fél él alatt, nem 1,5 éves kox után.
2017. ápr. 24. 19:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!