Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyi fehérjét fogyaszthatok...

Mennyi fehérjét fogyaszthatok az alábbi termékből?

Figyelt kérdés

Sikerült szereznem 85%-os tejfehérjét (ez a teljesen gyári, tejből frissen kinyert színezékektől és ízesítőszerektől mentes fehérjepor), a kérdésem az, hogy naponta mennyit fogyaszthatok belőle?

120g-ot olvastam, nem tudom, hogy ez erre a termékre is reális arány-e, 75 kg-os férfi vagyok.

Köszönöm előre is a válaszokat!


2013. júl. 24. 15:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha rendes fehérje, akkor bármennyit. A fehérjétől semmi bajod sem lesz.
2013. júl. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
72%

Na ácsi, nem így van ez. Tápkiegből max a napi fehérjebevitel fele származzon, mert qrva nagy hasmenés lehet belőle ha csak ezen él az ember. Egy 75 kilós ember tömegeléskor 150g fehérjét vigyen be naponta, de ebből max 70g legyen tápkiegből, a többi inkább húsból, tojásból, stb.

Edzés után neked mehet kb 40grammos adag, ha az a protein tényleg nem kamu.

2013. júl. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 tap bela ***** válasza:

Kár leminősyteni Montez válaszát korrekt és helyes.

Nagy kár, hogy a rendszer nem engedi, hogy láthassuk ki a leminősítő?!?!


Egyébként a tejfehérje nem azonos a caseinnel, és nem azonos a whey fehérjével sem.

2013. júl. 25. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, mentek a zöldek :)
2013. júl. 25. 16:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!