Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogy lehetséges az, hogy az...

Hogy lehetséges az, hogy az összes izomcsoportom nő, de a karom nem?

Figyelt kérdés
Kar napon mar azt is kiprobaltam h lejjebb veszem a súlyt maximaslisan koncentralok a helyes vegrehajtasra + odafigyeltem az etkezesre, es mar 100fele kar variaciot kiprobaltam, minden edzesen mashogy tamadom meg a karom, mellesleg heti csak 1-szer edzem és nem akar nőni nem tudom miért, lehetséges, hogy ilyen a genetikám

2017. ápr. 28. 23:19
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Edzd heti 4 szer. Edzes vegen ket alkalommal biceps, kettovel triceps. Nem lenyeg hogy sok fajta gyakolat legyen, de ahogy szereted. Bicepsnel ne felj a nagy sulyos "cheat curl"-oktol sem. Egyarant legyen nagy sulyos sorozat, es kis sulyos pumpalgatas.
2017. ápr. 29. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Cortez70 ***** válasza:
100%
Nem kell kis súllyal pumpalgatni, az csak Koxal működik. Naturalban kevés sorozat kell, de azt nagy súllyal kellegküldeni. És nem kell sok gyakorlat.
2017. ápr. 29. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
"minden edzésen máshogy támadom meg a kaeom". Pont ez a baj. Hagyd időt magadnam beleerősödni konkrét gyakorlatokba. Egyébként benne van a pakliban igem, hogy rossz a genetikád a karod szempontjából. De biztos ki lehe belőle hozni valamit.
2017. ápr. 29. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Rendben, megrobalom köszönöm a tanácsokat:)
2017. ápr. 29. 13:23
 5/6 anonim ***** válasza:
Elmúlt 1 év. Azóta történt valami?
2018. máj. 28. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Régi téma, de itt hagyom: amiota (kb masfel eve) nagy suly max 5-6 ismetlessel edzem a karomat, azota annyit fejlodott mint elotte 3 even at osszesen. Bicepszre csak ketkezes rud vagy kalapacs. Scott padot ket eve nem lattam es egyáltalán nem hátrány. Tricepszre csak letolás es sulyos tolodzkodas.
2018. máj. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!