Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mikortól fogok nem gyíknak...

Mikortól fogok nem gyíknak kinézni?

Figyelt kérdés

Most 180 centi vagyok és 64 kiló (fiú), ami azt jelenti, hogy baromi sovány. Felkarom 34 centi csupán.

Hány hónapot kell edzenem, hogy ne nézzek ki gyíknak?



2017. máj. 1. 12:03
 1/8 anonim ***** válasza:
sokat
2017. máj. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az attól függ mennyire fogsz jól edzeni, jól kajálni, mennyire jók az adottságaid genetikailag. Nincs egzakt szám erre, hogy hány hónap után nem gyík valaki. Nekem emlékszem anno kellet 1 év majdnem mire látszódott, hogy sportolok valamit, de az elején a létező összes hibát elkövettem. Spanomat most én tanítom edzeni 3 hónap alatt rengeteget fejlődött látványra is, úgy, hogy a kajálásba még csak nagyon alap szinten figyel oda. Ennyit számít ha van melleted valaki aki tényleg tudja mit kell csinálni és megmutatja, elmagyarázza.
2017. máj. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Cortez70 ***** válasza:
Évek meloja egy jó forma.
2017. máj. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem jó formát kérdeztem, hanem egy nem gyík formát:D
2017. máj. 1. 13:30
 5/8 anonim ***** válasza:
Mi az isten az a gyík forma?? Edzél és kész, majd nősz.
2017. máj. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
1 év kb. ha tömegelsz.
2017. máj. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
1. évben hízol 10-12 kg-ot ha jól edzel jól kajálsz és eleget alszol akkor nem fogsz gyíknak kinézni...
2017. máj. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem 32 volt a felkarom mikor kezdtem, 6 hónap diéta után 38 . Képzeld mennyit fejlődhetsz ha 1 évig tömegelsz. Ne add fel ez a lényeg!
2017. máj. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!