Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A bodybuilder.hu-n található...

A bodybuilder.hu-n található edzéstervek, étrendek kik számára íródtak?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nemrég kezdtem el kondizni és sok mindent ezen az oldalon olvastam. Tudom, hogy sokan megköveznek ezért, de én elsősorban azért edzenék, hogy nézzek ki vhogy (180 cm/65 kg fiu), valamennyi izmot felszedjek, ami talán annyira is elég lenne, hogy mondjuk strandon ne úgy nézek ki mint egy szálka. Elfogadom, hogy másoknak ez teljesen életstílus, de én tényleg ennyivel is beérném. Szerintetek ekkor is érdemes követni ezt az odlalt vagy esetleg van valami "lájtosabb"? 20 éves vagyok
2017. máj. 1. 23:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Nyilván sokféleképpen ehetsz. Jó, ha tisztán étkezel s persze a makrók fontosak, de nem kell a tipikus és sokunknak elég sivár mintaétrendeket követni, természetesen... Még akkor sem, ha maximálisan komolyan veszed az egészet. Van, aki más típusú étkezéssel energikus, van, akinek fontos az élvezet, ez összeegyeztethető a testépítő céljaiddal (már ha nem túlságosan "rossz" az ízlésed, hogy főleg az előnytelen ételeket tartsd finomnak).

Némi izom felszedéséhez az is elég, hogy elég fehérjét s kalóriát vigyél be az edzés mellett, persze azért nem ártana az egészségre is koncentrálni.

A példákat végülis tekintheted kiindulási alapnak, ha akarod, mert passzol az evési stílusodhoz. De nyugodtan feldobhatod értelmes elemekkel.

2017. máj. 2. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Cortez70 ***** válasza:
55%
Hogy hogy kinek? Vannak ott kezdő és haladó tervek is. Kezdőként neked heti 3 napos teljes testes átmozgató terv kell.
2017. máj. 2. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nehogymár azt képzeld, hogy ha nem nem "lájtosát" választasz, akkor véletlen túl izmosra edzed magad. Ez nem így működik.
2017. máj. 2. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!