Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kezdő női edzéstervek? Meddig?

Kezdő női edzéstervek? Meddig?

Figyelt kérdés

[link]

Helló, ezt az edzéstervet nemrég találtam, azt szeretném kérdezni, hogy ez teljesen kezdőknek való akik évekig nem sportoltak, vagy olyanoknak akik korábban is aktív életet éltek de most szeretnének elkezdeni rendszeresen edzőterembe járni? Előre is köszi:) 17/L

UI.: valamint a mennyi ideig kell teljes testes átmozgató edzéseket végezni? vagy ez egyéntől függ?



2016. júl. 4. 19:22
 1/4 Cortez70 ***** válasza:
Ez egy sima nulláról kezdőnek jó kb 1 hónapig átmozgatásra. Válthatsz majd osztott edzésre is utána vagy maradhat a teljes testes edzés, de nem muszáj mindig ezeket végezni. Eleve lábra a guggolás jobb lenne vagy hátra evezés.
2016. júl. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Klanwarrior ***** válasza:

Szia!


Általában az átmozgató/kezdő edzésterv arra szolgál, hogy megtanuld a gyakorlatokat helyesen kivitelezni. Ilyenkor nem a nagy súlyokról szól az edzés, hanem, hogy a tested hozzászokjon a terheléshez, amennyiben teljesen mozgásszegény életmódot folytattál addig.


9-12 hétig szokták ezt végezni, mielőtt szétbontják testrészekre a napokat, de ahogy te is írtad, egyéntől függ, van, akinek több, van, akinek kevesebb idő kell hozzá, de olyan is van, akinek annyira beválik ez a módszer, hogy akár évekig is hasonlóan edz :D


Azt ajánlom, hogy csináld minimum 2 hónapig, aztán bontsd szét testrészekre a tervet, próbáld ki úgy is, és nézd meg, melyik fajta tetszik/használ jobban szerinted. Ezt csak te fogod tudni megmondani :)


Sok sikert, jó edzést, mindig örülök, ha látok lányokat is edzeni (:


17/F

2016. júl. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Sziasztok, köszönöm a gyors válaszokat, sokat segítettetek:)
2016. júl. 4. 21:45
 4/4 anonim ***** válasza:

ezt én kb másfél hónapig csináltam, aztán váltottam komolyabb edzéstervre

L

2016. júl. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!