Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit gondoltok erről az írásról...

Mit gondoltok erről az írásról? Lábtoló, vagy guggolás?

Figyelt kérdés

[link]


Tényleg azért guggolunk, mert most az a menő?


2017. máj. 3. 12:22
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Igen persze azért. De most, hogy ez a gyíkfsz feltárta mindenki szemét, holnaptól az erőemelők is fekvenyomásban, felhúzásban és lábtolásban fognak versenyezni. Az olimpiai súlyemelők is végre magukba néznek majd, hogy valóban csak azért szoktak hagyományos, meg elöl guggolást csinálni mert titkon homokosok és ezzel próbáltak kompenzálni. Az összes erősportoló radöbben, hogy eddig tévedett, nincs jelentősége a világ egyik legjobb létező összetett gyakorlatának. Az egész csak a komplexusokról szólt. Köszönjük!
2017. máj. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%
Na pont ez az idióta ember írt ilyen cikket! Semmire sem tartom ezt a majmot. Úgy néz ki mint aki életében nem járt még kondiba. A lábtoló lusta embereknek való, akik félnek nagy súlyokat megmozgatni.
2017. máj. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%
Nincs baj a lábtólóval egyébként, csak nem kell "versenyezetni" a guggolással, mert értelmetlen és gyerekes dolog. Főleg ha az embernek van fogalma a súlyzós edzés alapjairól.
2017. máj. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%
Nem tud erdekelni egy olyan ember szava, aki tizenvalahany ev alatt sem tudott egy atlagos fizikumnal jobbat felmutatni. Az elobb megkerdeztem anyamat, hogy szerinte gyur-e, azt mondta nem. :D
2017. máj. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, azt hittem már én vagyok a hülye :-)
2017. máj. 3. 12:51
 6/10 anonim ***** válasza:
80%
Ez az ember agyhalott..
2017. máj. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Cortez70 ***** válasza:
83%
Azért guggolunk, mert jobb gyakorlat. Összetettebb, fejlődnek a stabilizáló izmok is.
2017. máj. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak röhögni járunk max az oldalára, vicc kat..
2017. máj. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Főleg, hogy 2 lábtoló közt lehet akkpra különbség, hogy az egyilen ugyan az meg 150kg al a másikon meg 300-al...
2017. máj. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez egy akkora barom hogy a tköm kivan vele
2017. máj. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!