Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyi ido alatt lehet elérni...

Mennyi ido alatt lehet elérni egy ilyen célt? Lent

Figyelt kérdés

Most sokan biztos megmosolyognak amiket írok de valahol el kell kezdeni..:) és valami célnak lenni kell kitűzve...

Egy bikini modell kategóriára HAJAZÓ testet, egy alapbol formasabb, izmosabb rendszeresen edzett( de mindig konnyelmuen) de kajára soha nem figyeltem oda azt ettem amit megkivantam emg ami épp háznál volt.

Képet linkelnek, de ha egy átlagos női testet, átlagos "izmosodassal" nezunk mennyi időbe telhet rendszeres edzessel(heti 4-5) és megfelelő taplalkozassal elérni egy fent említett testalkatot?

Nyilván buta kérdés de tényleg csak kb időre lennék kiváncsi:)


2017. máj. 3. 23:17
 1/7 Cortez70 ***** válasza:
75%
A legtöbb fitneszes csaj pár hónap vagy fel év edzegetessel már megy is versenyre. Oda nem kell izom hegynek lenni, nokedli izmot kell felszedni. Nem mindegy honnan kezded.
2017. máj. 4. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%
Jó genetikával, szigoruan betartott étrenddel, heti 6 edzésssl nekünk 2 év volt! Kérd személyi edzők tanácsát,srgitségét! Sok sikert!
2017. máj. 4. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ:) Versenyre én nem szeretnek menni, de egy ahhoz hasonló testet szeretnek letrehozni:-D Alapbol végülis mindenem adott hozza, plusz nem is a nulláról kezdem, már izomzat szempontjabol:-)
2017. máj. 4. 07:57
 4/7 anonim ***** válasza:
39%

Szakszerűen összeállított intenzív edzéssel és megfelelő étkezéssel kezdőként néhány hónap alatt látványos változást lehet elérni. Ezt látom a velem együtt edző lányokon. Saját testsúlyos edzés + CrossFit.

Május van, ha most kezded idén nyárra még nem lesz tökéletes formád. De már érezni fogod a válzotást és a tested hozzászokik a rendszeres mozgáshoz, egészséges életmódhoz. Egyre nagyobb kedvvel csinálod majd. Nyáron szabadtéri sportokra, többféle, változatos mozgésformára van lehetőség. Tarts ki, jövő nyárra bomba alakod lehet. A nyári alak télen készül.

Drukkolok Neked. Hajrá!

2017. máj. 4. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi második! :-))
2017. máj. 4. 07:58
 6/7 A kérdező kommentje:
És negyedik is...💕
2017. máj. 4. 07:58
 7/7 anonim ***** válasza:
Crossfit? Jó vicc :)
2017. máj. 4. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!