Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek Péntek Enikő...

Szerintetek Péntek Enikő "tisztán " tudta ezt az alakot elérni?

Figyelt kérdés
Ismerem Enikő edzésit és mind nagyon jó de nekem lehetetlennek tűnik,hogy 2x6kg súlyokkal ennyi izmot magára pakolt ea meg is tart . Tudom hogy nem jár terembe . Mi lehet a titka ??? 2x 6 kg ehhez tuti kevés!!

2017. ápr. 17. 13:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem simán, nem tűnik semmi extrának egy koxos csajhoz képest.
2017. ápr. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
77%

Persze, hogy tisztán, csak nem azzal az edzésformával, amelyek a videoiban vannak. Persze, hasznosak azok is. Sőt, egy átlag ember jó formát tud velük elérni. Ezek a videók a tömegeknek szólnak, hiteles, jó test nélkül eladhatatlanok.

Viszont a saját formáját úgy tartja, ahogy minden más "testépítő fitnesz guru" jóval nagyobb súlyokkal. Lehet, hogy nem jár terembe, de otthon van pár kondigép az tuti.

2017. ápr. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én is erre tippelek !!!! Tuti hogy sokkal komolyabban súlyzózik mint amit állít!!! A lábai a popsija a felsőteste mind komolyabb sulyokra utal. Csak múltkor szétkapott pár rajongója,hogy márpedig Enikő csak a saját edzeseit nyomja . Hát kizárt!!!! Eb is komolyan súlyzózom több éve és még nincs raktam ennyi izom de afelé haladok . De tudom milyen sok munka van benne épp ezért voltam hitetlen az állításával .
2017. ápr. 17. 18:41
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem használ nagyobb súlyokat mint amit a videóiban is.

Ismerem,úgyhogy tudom.

Enikő nem nagy. Formás,izmos karja,popsija van de ez egy átlagos élethelyzetben "nem látszik".

Aki pedig nem hiszi,hogy lehet így kinézni saját testsúlyos edzéssel és 5-6-10 kg-os súlyzókkal annak ajánlom,hogy csinálja huzamosabb ideig, ha tudja.

2017. máj. 11. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!