Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 168centivel nézhetek ki jól...

168centivel nézhetek ki jól valaha is?

Figyelt kérdés

szóval már több mint fél éve edzek, teljes testes edzésem volt eddig, 6-8-10 ismétlésekkel heti 3szor

egy jó ideig nem jártam belvárosban forgalmas időszakban, tegnap viszont igen és döbbenten tapasztaltam hogy nagyon sok férfi elég jól ki van gyúrva, genetikai határ közeli, sokan azon túl és belegondoltam a helyzetembe, ugyanis az arányaim azok már most jók tehát magamhoz képest jól nézek ki, de ha emberek közé megyek akkor mintha semmit nem érne az egész a méretem miatt

ti mit gondoltok erről? illetve a genetikai határ kb. hány kg lehet nálam 15% testzsirral?

168cm 74kg 20F


2017. máj. 4. 09:09
 1/10 anonim ***** válasza:
testépítéshez ideális magasság
2017. máj. 4. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
58%
Hát ha másokhoz akaros méregetni magad akkor be fogsz kattani. Az, hogy itt sokan ki vannak gyurva viszonylag, az azért van mert most ez a menő, meg a libikókázáshoz is koxolnak.
2017. máj. 4. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
67%
Persze, hogy nézhetsz ki, hisz a törpök élete nem csak játék és mese... :DDDD
2017. máj. 4. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
ha jóltudom, Bohos Kornél, hazánk egyik legkiválóbb testépítője is ilyen magas
2017. máj. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Dexter Jackson is pontosan 168cm. Bizonyára úgy éli az életét, mint valami torzszülött amiért alacsony és minden nap zokogva kel fel. Kicsit se sikertörténet a pali. Á dehogy.
2017. máj. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Lehet én vagyok eltévedve de egy rövidebb csonton pont hogy nagyobbnak tűnik ugyan az az izomtömeg mint egy hosszabbon...
2017. máj. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

#5 Dexter Jackson nem 168 cm.A neten azt írják,de a képeken látszik,hogy nem akkora.A 170 cm magas Branch Warrennél is magasabb.Dexter van legalább 173 cm.És Phil Heath sem 174,hanem inkább 178

Am ott van Lee Priest 163 cm,Franco Columbo 165 cm,Tom Platz 168 cm stb

2017. máj. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
És fél év alatt semmit sem lehet elérni.Természetes,hogy kisebbnek érzed magad egy genetikai határon lévő naturálnál
2017. máj. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A lényeg szerintem így is érthető volt.
2017. máj. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
34%
Egy ilyen Bruce Lee vagy Kokó formával esetleg nézhetsz ki jól [link] egy izmos vagy testépítő törpe élőben inkább komikus hatást kelt.
2017. máj. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!