Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Napi 10km futással mennyi idő...

Napi 10km futással mennyi idő alatt lehetne kicsi fenekem? Természetesen a táplálkozásra is odafigyelnék.13/L

Figyelt kérdés
Légyszives ne gyertek azzal h ennyi idősen minek fogyózol..nagy a fenekem ( de már nagyon zavar h ilyen hatalmas:( ) és ezért..

2014. jan. 26. 20:23
 1/9 Galaxis. ***** válasza:
Ha fogyni szeretnél akkor nem a táv hosszúsága a lényeg hanem a megfelelő tempó és idő! Én úgy tudom, hogy a napi 30 perc tempósabb kocogás hasznos tud lenni. A fenéket nagyon nagyon nehéz ledolgozni. És ha ilyen fiatalon nagyollod akkor mi lesz később? 7 év múlva? Nem ijesztgetni akarlak csak szerintem rosszul méred fel a feneked nagyságát :)
2014. jan. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Galaxis. ***** válasza:
De fenékre mehet még a guggolás is!
2014. jan. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Én úgy tudom h a guggolástól csak nagyobb lesz:o :/..Am hidd el jól tudom h milyen nagy:(! 2 embernek elég lenne.
2014. jan. 26. 20:54
 4/9 anonim ***** válasza:

Galaxis, semmit nem lehet külön "ledolgozni", mert nincsen helyi zsírégetés. A guggolás meg főleg nem zsírégetésre szánt edzésforma, azzal erősítünk, izmosítunk.


Kérdező, normális étrend mellett, (ami nagyon remélem, hogy nem valami buta oldalról kinézett fogyókúrás diéta) segíthet az aerob edzés, ami lehet futás is, de ezt nem hosszban (értsd; kilométerben) mérjük, hanem intenzitásban. Közepesen érdemes tartani a tempót, ami átlag 130-as pulzust jelent, valamint nem a teljesen odaverős, végére lihegsz, fulladsz, izzadsz, meghalsz edzést, hanem olyan tempót, amivel a 40-60 perces edzést (merthogy ennyi ideig érdemes csinálni) akár egyben is le lehet nyomni. Ezt heti 3-4-szer érdemes megismételni.

2014. jan. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Galaxis. ***** válasza:
Való igaz! Tudom ezt én is. De sokat számít a forma is!
2014. jan. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Azért kérdező én is kíváncsi volnék, mégis mi az, amiből te le akarsz adni, mert igencsak sok korodbeli jön fel ide, hihetetlen elgondolásokkal, hogy neki honnan kéne és hová fogynia, például 180 centis 60 kilós srác szálkásítana, vagy a múltkor pont egy 35 kilós 13 éves akart fogyni, meg hasonlók.
2014. jan. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Én 46 kg vagyok :$
2014. jan. 26. 23:00
 8/9 A kérdező kommentje:
És 152cm
2014. jan. 26. 23:01
 9/9 fGhw39-84th ***** válasza:
13 évesen napi 1o km-t akarsz futni? Ennyit az atléták se futnak ilyen korban. Teljesen értelmetlen. Nem vagy normális.
2014. febr. 10. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!