Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szállkásítás! Kérdések 1....

Szállkásítás! Kérdések 1. :Azt olvastam, hogy a rostok segítenek a szállkásításba, ezért vettem citromot, narancsot. Stb? 2. :Szeretem a colát, de a szállkásítás érdekében light colát iszom? (cukor-kalóriamentes). 3. Naponta 5tojást eszem?!

Figyelt kérdés

4.:Az étkezésemet Szénhidrát-zsír szegényre alakítottam?

5.:A sériákat növeltem?

6.:Írjatok tippeket véleményeket

15f/54kg/15,4%Testzsír tartalom



2017. máj. 11. 15:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Az 54 kilóddal mit akarsz szálkásítani? Mennyi akarsz lenni 40 kg?
2017. máj. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Élőszőr is jó buta vagy az már most látszik (a témában). Röviden 54 kg-ra fölösleges szálkásítani. A diéta alatt nem iszunk semmilyen üdítőt ha cukros ha nem, csak vizet. Tehát light kóla ami szintén lófasz ital azt sem lehet.Mit jelent az, hogy étkezésed szénhidrát-zsír szegény? Kíváncsi lennék rá mert az eddig említettek alapján az is valamilyen borzasztó szar lehet. Na de tök fölösleges szálkásítanod mert 54kg nem súly. Tömegelj és ha lehet kérj valakitől tanácsot a hoz is.
2017. máj. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ez a nap vicce, light colával szálkásítás...
2017. máj. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!