Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek szedhetek fehérjep...

Szerintetek szedhetek fehérjeport? (többi lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok.Az van hogy 15 éves vagyok most jelenleg és tavaly nyáron az az 14 évesen elkezdtem street workouton edzeni.Akkor vettem fehérjeport amitől pattanásos lettem de nagyon(előtte is voltak pattanásaim de még több lett) és így egy hónap után abba is hagytam.Mit javasoltok?Mostmár 15 évesen jobban ellenáll a szervezetem az ilyesminek és képes befogadni anélkül hogy durván pattanásos legyek?Az a baj hogy fehérjét nem mindig tudok bevinni ezért fordultam táplálékkiegészítőhöz.Előre is köszönöm!:)
2017. máj. 12. 23:17
 1/1 Cortez70 ***** válasza:
Szedhetsz persze, ha ki kell egészíteni a fehérje bevitelt. Van többféle, biztos van amire nem lennel érzékeny.
2017. máj. 13. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!