Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Folytassam tovább a szálkásítá...

Folytassam tovább a szálkásítást ennyi kalóriával, vagy vigyem lejjebb?

Figyelt kérdés

2 hete megy a szálkásítás. Az elején 95,6kg-mal kezdtem, majd a hét végére 95,2kg lettem úgy, hogy nem tudtam betartani az étrendet. Ezen a héten megpróbáltam komolyan venni, be is tartottam. Ma reggel 94,2kg-ot mutatott a mérleg, majd ráálltam másodszor, akkor pedig 92,6kg-ot. Pedig nem csináltam semmit, csak 2x álltam rá egymás után. Nem tudom melyik lehet a valós adat.

Szerintetek csökkentsem a bevitelt, vagy maradjak azon, amin most vagyok?



2017. máj. 14. 08:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Heti 1x mérd magad, Lehetőleg reggel,felkelés után. Nem tudjuk megmondani,h mennyi kcal-val dietazz,neked kell kikiserletezni. Heti 0,5- max 1 kg fogyás ha megvan,akkor jó úton jársz.
2017. máj. 14. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Cortez70 ***** válasza:
Ahogy előttem is írták: heti 0,5-1 kg fogyás a jó ütem. Erre kell beállni. Ha többet fogysz, akkor izmot is vesztesz majd.
2017. máj. 14. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Reggel mérd magad éhgyomorra. A mérleget nem mindegy hova rakod a lakásba. Mindig mást fog mutatni, mert nem biztos, hogy vízszintes a padló. Célszerű előtte paraszt módszerrel hitelesíteni, magyarul fogsz valamit aminek tudod a súlyát pontosan, pl. 10kg mosópor, 20kg egykezes, rárakod a mérlegre és így látod mennyire pontos.
2017. máj. 14. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Felkelés után mértem, úgy, hogy nem ettem előtte semmit. Megpróbáltam lemérni egy 6kg-os kettlebellt, a ház minden pontjában 5,6kg-ot mutatott. Ez a mérleg már mért engem 92-94kg, mindenfélét. Átlagban olyan 93-93,5kg vagyok. Ez azt jelenti, hogy 2-2,5kg-ot fogytam 2 hét alatt.

Akkor maradjak ennél az étrendnél? Ne vigyek be ennél kevesebbet.

2017. máj. 14. 15:32
 5/8 Cortez70 ***** válasza:
Nem kell kevesebb kaloria.
2017. máj. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm a válaszokat.

És ez lehetséges? Majdnem 3000 kalóriával (2700-al) 93-94kg-osan szálkásodok?

Azt hittem ez nagyon sok mennyiség.

2017. máj. 14. 15:40
 7/8 anonim ***** válasza:
Simán lehet. Semmi extrém nincs ebben.
2017. máj. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Cortez70 ***** válasza:
Ennyi kilosan hogyne lehetne. Simán.
2017. máj. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!