Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Full naturálba mit lehet elérni?

Full naturálba mit lehet elérni?

Figyelt kérdés

Olyan emberekről linkelhetnétek képeket, akik teljes naturálba, maximum ugye táp. kiegészítőket használva (protein, vitaminok) érték el a mostani eredményüket.

Köszönöm előre is annak, aki tud linkelni ilyen képet, és linkel is.


2017. máj. 16. 20:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Én eléggé megizmosodtam és egyiket se szedem/szedtem. Feleslegesnek tartom a fehérjét por formájában, mert tele nyomják minsen szarral bárki bármit mond, inkább kajából vidd be természetes úton. Vitamin az oké. De ha mindenképp mérgezni akarod magad étrend kiegészítőkkel akkor max a fehérjét, de semmi mást ne szedj.
2017. máj. 17. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Cortez70 ***** válasza:
Egyénfüggő is, meg sosem tuti, hogy valaki sosem használt semmit. Ezért nem szeretünk linkelni senkit. Meg kinek hiányzik több oldalas veszekedés, ami ilyenkor lenni szokott. Valaki linkel valakít, erre öten beugatnanak, hogy az koxos, hatan meg azért ugatnának, hogy az nokedli és lehetsz nagyobb. Na ez szokott lenni ilyen kérdéseknél.
2017. máj. 17. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más az a szint amit elérhet. Hiába linkelek bármit, a te szempontodból irreleváns.
2017. máj. 17. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!