Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha valakinek sportolás (legyen...

Ha valakinek sportolás (legyen akár súlyzózás, küzdősport, foci vagy bármi) mellett 18 % körüli a testzsírszázaléka, az a sport nélkül elhízott lenne?

Figyelt kérdés

2017. máj. 16. 23:09
1 2
 1/18 Kloé3_.9 válasza:
Nem az egy nagyon jó eredmény ez mondjuk attól is függ hogy hány éves vagy meg milyen magas hány kiló blablabla de ha nem sportolnal nem biztos hogy elhiznal vagy több lenne ez alkat függő és étrend. Az enyém több lett pedig heti hét edzesem van de elégedett vagyok vele sajnos ha én nem sportolnek tudom hogy elhiznek mert hizekony típus vagyok.
2017. máj. 16. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Én tudom magamról, hogy én sport nélkül elhízott lennék, bár az én tzs-m jelenleg 22% körül van
2017. máj. 16. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Most csináltam egy testzsírszázalék mérést és 19% lett az eredmény úgyhogy korrigálnám ez előző válaszomat. De a lényeg, hogy igen elhíznék
2017. máj. 16. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Étrend függő ez.Mert ha hirtelen visszacsöppennél az időben 1000 évet és Észak Amerikában indiánként kellene folytatnod az életed,ahol nincsen gabona,nincsen szénhidrát,nincsenek tejszármazékok,legfeljebb kevés kukorica csak hús,zsír,zöldség meg gyümölcs és egész nap tevékenykedned kell,nincsen szabadnap,akkor garantáltan nem lennél elhízott sose.A jelenkori gabona és cukor alapú táplálkozás mellett pedig nem nehéz 20% körüli tzs tartani.

A másik dolog,hogy a test nem hülye.Érzi,hogy mennyi ételre van szüksége,így ha nem sportolnál és figyelsz a tested jelzéseire,akkor tapasztalnád,hogy nincsen szükséged annyi kalóriára rendszeres fizikai tevékenységek nélkül mint előtte.Ezért nem feltétlen lennél elhízott.Nálam is voltak olyan évek,hogy kimaradt az edzés és inkább lefogytam 5-10 kilót ezekben az időszakokban.

2017. máj. 17. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy igen, lehet, hogy nem. Van, aki nem hízékony, van, aki automatikusan annyit eszik, amennyi neki kell.

A párom, ha békén hagyják, mindig ugyanannyit eszik, akár mozog, akár nem, ő pár hét szabadság alatt kilókat hízik, de most is, hogy autóval jár, nem biciklivel.

Nekem teljesen mindegy, én mindenhogyan súlyt tartok, akkor is, ha sokat eszem és nem mozgok, az anyagcserém rááll arra a szintre, vannak ilyen emberek (mivel tudok igen sokat enni, azért el tudok hízni, csak évtizedekig tart és folyamatosan sokat kell ennem hozzá).

Van, aki a mozgástól nagyon megéhezik vagy balgán úgy gondolja, akkor ehet mindenfélét, mozgás nélkül pedig vigyáz.

2017. máj. 17. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Cortez70 ***** válasza:
Étrendfüggő és anyagcsere függő.
2017. máj. 17. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
0%

18 % a mai elhízott társadalomban nem olyan sok.

Inkább az a lényeges sportosság szempontjából, hogy (intenziv) sporttal valószinű kevesebb a hasi zsírod mimt anélkül.

Az enyémet tegnap mértük és 25 %.

Pedig utána trikóba bicikliztümk és azt mondták rám nahyon izmos vagyok. De a hasamat nem látták. :d

2017. máj. 17. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Cortez70 ***** válasza:
Biztos marha izmos lehetsz.
2017. máj. 17. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Miért a marhán sok izom van nem? ;)
2017. máj. 17. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

A gép szerint van rajtam 30 kg izom, és 20 kg zsir.

A diétát csak 2 hete kezdtem.

2017. máj. 17. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!